Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Vegetáriánus vagyok, szerintet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vegetáriánus vagyok, szerintetek mekkora az esély arra, hogy találok egy vega pasit?

Figyelt kérdés
Csak gondoltam olvasok pár véleményt. Ugyanis számomra kiábrándító és a rosszullét kerülget, amikor a kedves kolbászrágcsálás közben a számért hajol, hogy "csókolj meeeg!!!" Áááá! Nos ez van. Ja és a szex, nem mindegy, hogy milyen. Létezhet mén az emberek között???
2009. dec. 12. 12:20
1 2 3 4
 31/37 anonim ***** válasza:
0%

És egyébként én is ismerek vegát, aki nem azért az, mert sajnálja az állatokat, stb... hanem mert nem szereti a hús ízét. Nos ez bár furcsa, de én is válogatós vagyok (mondjuk én meg főleg a zöldségek terén) szóval megértem.

De amit végkép nem tudok megérteni, az amikor valaki arra fogja, hogy szegény állat... A táplálkozási lánc nem az ember találmánya. Ez kicsit olyasmi, mint h senki se legyen kukás, mert az milyen megalázó munka! Szerintem meg a világ egyik legfontosabb melója.

2009. dec. 13. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/37 A kérdező kommentje:
Hűhaa...
2009. dec. 13. 09:35
 33/37 anonim ***** válasza:
46%
Vega fesztiválon elég nagy :D.
2009. dec. 13. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/37 A kérdező kommentje:

Köszi! :)

2010-ben elmegyek, ha tudok!

2009. dec. 13. 19:15
 35/37 anonim ***** válasza:

Én nem lenék Vega mert elleném az állatok elől a zöldséget és az állatotokat megeszem mert sok üveggázhatású gázt termelnek (tehén böfög,disznó fingik) úgyhogy véd a fákat egyél hódot.

És nem találsz vega párt megnyugtatlak.

2010. aug. 16. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/37 anonim ***** válasza:
Utolsó: Ez eddig a legjobb indok, hogy azért nem kell vegetáriánusnak lenni, mert így meg elesszük az állatok elől az ételt, és így halnak meg :D:D:D
2010. aug. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/37 anonim válasza:
Fúú bazz, az eddig kommenteltek fejében nagyobb a sötétség mind december 20-án éjjel az északi féltekén.... :)
2017. szept. 25. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!