Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha bepróbálkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bepróbálkoznak a fiú barátaim? Tényleg nincs már férfi női barátság? Egy hét alatt 4 régi fiú "barátomról" derült ki, hogy többet szeretne tőlem.

Figyelt kérdés
Korábban is tettek már utalást arra, hogy bejövök nekik de én elvből nem kezdek a barátaimmal és a manapság oly divatos barátság extrákkal dolgot is elítélem. Gyerekkori pajtásaim, együtt nőttünk fel, mindig testvéremként szerettem őket eleve sosem néztem rájuk férfiként. Úgy tűnt tudomásul vették megértették és hosszú ideig minden rendben volt. De most többekről kiderült, hogy csak azért maradtak a közelemben mert reménykedtek, hogy egyszer beadom a derekam. Ez számomra nem igazi barátság. Lehet, hogy olyan már nem is létezik két ellenkező neműek közt? Nem viselkedtem velük máshogy mint eddig, sok sok éven keresztül. Semmilyen jelzést nem adtam tudtommal. Eszemben sem volt változtatni a kapcsolatunkon. Mégis mintha megkergült volna mindegyik. Én meg sajnos olyan naiv vagyok, hogy azt hiszem ha valaki elhív valahova akkor azt azért teszi mert szereti a társaságom, jó fej csajnak tart. Nem "hátsó szándékkal". Felmentem egyik legrégebbi barátomhoz filmet nézni ahogy szoktunk máskor is a baráti társasággal, most viszont csak kettesben voltunk és én hülye naiv persze most sem gondoltam semmi másra mint film nézésre hisz régóta ismerem, megbíztam benne. De sajnos bepróbálkozott. Azonnal eljöttem. Azóta írt egy csomó bocsánatkérő üzenetet és kéri, hogy ez maradjon köztünk de nem tudom hogyan viszonyuljak ezentúl hozzá. Ti mit tennétek? Sosem lesz megbízható barátság ott ahol az egyik fél többet szeretne?
2014. márc. 1. 15:42
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Te súlyos szexuál identitászavarokkal küzdessz.

Művelődjél,kultúrálódjál,nézz utána a szakirodalomban,de ne a feminista magazinokban/facebook és többi szennyirat!

Nő/férfi közötti barátság annak ellenére sem létezik,hogy sokan azt merik állítani.Már a tudományos kísérletek is beigazolták,hogy valamelyik fél irányába mindig eldől a mérleg,és nem barátság lesz belőle.

Ha te ivarérett szexuálisan tehetséges nőszemély vagy,akkor ne csodálkozz rajta ha férfi "barátaid" rád akarnak mászni. A hiba a szoftverben van ott benn a fejecskédben,mert esetleg éveken keresztül félreértelmezted a "barátság" fogalmát,és most csodálkozol,hogy nem úgy mennek a dolgok,ahogy eddig tudtad.Attól,hogy fordítva tanultad meg az abc-t,most ne másokat okolj,hogy ők a hülyék.

Tudod mikor lesznek férfi barátaid?

Megmondom:

Majd ha pohos,punnyadt vénasszony leszel,akkor elhiheted,hogy lesznek férfi barátaid is.(feltéve,ha addigra nem leszel férfigyűlölő).

2014. márc. 31. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

Kapaszkodj meg de semmilyen identitás zavarral nem küzdök! Nagyon jól tudom, hogy a férfi nőt akar. Csak azt nem ki és mikor tekint rám akként és miért pont én 10 év "barátság" után jut eszébe, hogy én nő vagyok?? Bocs, de úgy tudtam aki nem jön be arra nem akarunk rámászni!!

Amúgy nem tudom hol írtam, hogy hülyék!! Egyszerűen csalódtam bennük és elítélem azt akinek van mersze szétrombolni egy barátságot az ösztönei miatt!! Ráadásul úgy, hogy tudta jól: én nem vagyok az ő embere. Az, hogy én mit gondolok és akarok smafu??

Gerinctelenül sunyin leitatni az persze működik. Piásan mindent szabad?? Ha annyira bejövök, józanul miért nem kellek?? Miért csak piásan próbálkozik??

2014. ápr. 3. 20:39
 23/24 A kérdező kommentje:

"forditva tanultad meg az ábécét"..


Persze és gondolom az a sok millió ember is, aki szerint szintén létezik férfi-nő barátság?? Legalábbis kellene neki és igenis próbálkozunk. Talán vannak értelmesebb egyedek is, akiket nem csak a farkuk vezérel ha egy ellenkező nemű lény kerül a közelükbe. Vagy ha igen akkor is képesek visszafogni magukat mert ettől emberek és nem állatok!!

2014. ápr. 3. 20:46
 24/24 anonim ***** válasza:

Pedig hidd el,hogy állatok vagyunk mi mindannyian.

Az értelem csak az ösztönök után jön,és nem fordítva.

Előbb felszívtad az anyatejet,és csak utána kezdtél el hinni Jézuskában,és nem fordítva.

2014. ápr. 4. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!