Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek ha bepróbálkoznak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha bepróbálkoznak a fiú barátaim? Tényleg nincs már férfi női barátság? Egy hét alatt 4 régi fiú "barátomról" derült ki, hogy többet szeretne tőlem.

Figyelt kérdés
Korábban is tettek már utalást arra, hogy bejövök nekik de én elvből nem kezdek a barátaimmal és a manapság oly divatos barátság extrákkal dolgot is elítélem. Gyerekkori pajtásaim, együtt nőttünk fel, mindig testvéremként szerettem őket eleve sosem néztem rájuk férfiként. Úgy tűnt tudomásul vették megértették és hosszú ideig minden rendben volt. De most többekről kiderült, hogy csak azért maradtak a közelemben mert reménykedtek, hogy egyszer beadom a derekam. Ez számomra nem igazi barátság. Lehet, hogy olyan már nem is létezik két ellenkező neműek közt? Nem viselkedtem velük máshogy mint eddig, sok sok éven keresztül. Semmilyen jelzést nem adtam tudtommal. Eszemben sem volt változtatni a kapcsolatunkon. Mégis mintha megkergült volna mindegyik. Én meg sajnos olyan naiv vagyok, hogy azt hiszem ha valaki elhív valahova akkor azt azért teszi mert szereti a társaságom, jó fej csajnak tart. Nem "hátsó szándékkal". Felmentem egyik legrégebbi barátomhoz filmet nézni ahogy szoktunk máskor is a baráti társasággal, most viszont csak kettesben voltunk és én hülye naiv persze most sem gondoltam semmi másra mint film nézésre hisz régóta ismerem, megbíztam benne. De sajnos bepróbálkozott. Azonnal eljöttem. Azóta írt egy csomó bocsánatkérő üzenetet és kéri, hogy ez maradjon köztünk de nem tudom hogyan viszonyuljak ezentúl hozzá. Ti mit tennétek? Sosem lesz megbízható barátság ott ahol az egyik fél többet szeretne?
2014. márc. 1. 15:42
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

7-es

Tessék?írtam,h brühühühühühühühühühühühühühühühühühühühüh:(((

Miért kell a legrosszabbat gondolni?

2014. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

Nézd! Fiú - lány barátságról nehéz beszélni , mert a legtöbb esetben az történik , hogy az egyik fél többet akar a másiktól és ezek miatt megromlik a kapcsolat.

Volt egy olyan kérdésed , hogy mit csinálj ezután? Szerintem ha már ez megtörtént és továbbra is szeretne a barátod lenni , akkor az a bizonyos lángolás elmúlhatott és megbánhatta.

Nehéz kontrollálni az érzéseket. Ha egy emberrel több ideig vagy jó kapcsolatban , sokat vagytok együtt megkedveled és közelebb kerülsz hozzá. Senki sem tehet arról, amit érez. De nem az lett volna paraszt módjára a megoldás , hogy lesmárol ,hanem elmondja mit érez.


F/18

2014. márc. 1. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
ja! hogy van aki itt azt hitte, hogy a nem túl érdekes személye érdekelte a srácokat ?D: nehéz életetek lehet....:D
2014. márc. 1. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Nem túl érdekes élete? Nos feltételezem ha a barátaim érdekli őket az életem, még ha egyébként baromira unalmas is. Lehet én vagyok rosszul összerakva de én szeretek tudni a barátaimról mindenféle szándék nélkül csak úgy spontán, mert fontosak számomra és egészen eddig abban a hitben éltem, hogy ezzel ők sincsenek másképp. Sajnos úgy tűnik tévedtem.
2014. márc. 1. 15:58
 15/24 anonim ***** válasza:
Igen az összes férfi ilyen és bla bla bla.Naiv kis fruska vagy.
2014. márc. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
...Bezzeg ha egy faszi biggyesztette volna ki ezt a kérdést, rögtön jönne a baráti vállon veregetés és a nők k"vázása.
2014. márc. 1. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:

16.

Most hogy mondod tényleg nagy k.va lehet a kérdező ha az összes ismerőse dugná.

2014. márc. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:

meg mert olyan sok faszi panaszkodik hogy "jajj a nők csak dugni akarnak barátság helyett" :D


egy jó csaj barát testet lelket ápol :D

2014. márc. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
Egy jó csaj-barát testet lelket ápol? Szóval a lényeg a kefélés, orrba-szájba? Ilyen hozzáállással miért csodálkoznak a szexista (értelmezd a szót) kanjelöltek, hogy egy nő nem bír meglenni mellettük?
2014. márc. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

1 nem vagyok szexista :)

2 nem csodálkozok semmin nem értem ez honnan jött :D

3.LELKET is íram :D nem csak testet,és aki nem jön be azzal nyilván nem :DD


egy igazi férfi, kíván egy jó csajt, főleg ha azzal jól is kijön :D csak sokan nem merik bevallani,nem úgy viselkednek.

2014. márc. 1. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!