Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párotok, ha ideges, kiakad,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párotok, ha ideges, kiakad, kiabál veletek?

Figyelt kérdés

Pasim annyira ki-kiakad,ha ideges pl. rám,hogy kikel a képéből,kiabál, olyankor nem érdekli,hogy más is hallja esetleg.

Ma is ugyanez történt, autóval mentünk a városban, egy apró félreértés miatt elkezdett üvoltözni,szóhozjutni sem engedett,túlkiabált.Mindezt lehúzott ablak mellett,nem érdekelte,hogy mindenki hallja, meg azt is mondta,hogy szálljak ki,s menjek gyalog haza.

Pár éve,hogy együtt vagyunk,ezt kb. fél éve figyeltem meg ,azelőtt nem volt példa ilyenre. Nem tini, 42 éves férfi...Komolyan ledöbbentem a viselkedésén.


Nálatok előfordul hasonló?



2014. márc. 1. 18:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Mint az állat, úgy ordibál minden nap.
2014. márc. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Moszuke ***** válasza:

hát a kiabáláshoz már nagyon fel kell b.aszni az agyamat

én inkább a ráhagyó "jól van fiam hülye vagy" típus vagyok.

2014. márc. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

a francnak provokálod ha tudod,hogy ilyen,vagy élvezed a nagy csetapatét?

megmozgatja az adrenalinodat mi?

2014. márc. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem provokáltam.Az egész abból indult,hogy megbeszéltünk egy időpontot, de valamelyikünk félreértett valamit,így kb. 20 percet eltolódott a program.Ami nem is lett volna nagy dolog,mert kirándulni indultunk a szép időben.A nagy kiabálása meg a viselkedése után nem mentünk semerre.Mindegyikünk haza.
2014. márc. 1. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!