Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkit unalmasnak tartok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkit unalmasnak tartok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatomban eddig így volt, kb 1 hónap után meguntam őket. Exem mellett valahogy mégis meg tudtam maradni, de őt is nagyon untam (2 évig voltunk együtt).


Most ismerkedem, de kb 2 hét után a hátamon feláll a nem létező szőr tőlük, annyira unalmasak :(

Ha így haladok, sose lesz kapcsolatom.. :D


Mit tehetnék? Nem megfelelő emberek?...


2014. márc. 1. 19:40
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Csak azok szoktak más mellett unatkozni akik ugyancsak nagyon unalmasak.
2014. márc. 1. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Mit tehetnél? Pl. nézz magadba.
2014. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:

unalmas ember vagy, ezt hozod ki a többiekből


egy érdekes ember meg mást

2014. márc. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Barátnőimet pl nem tartom unalmasnak, ők sem engem. Na akkor hogy van ez?:)
2014. márc. 1. 19:47
 5/32 anonim ***** válasza:
Talán csak nem valók hozzád.
2014. márc. 1. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 A kérdező kommentje:
De amúgy nem az van, hogy mindenkit alapból unalmasnak tartok, csak ahogy beszélgetek velük 2-3 napot fb-on, egyszerűen olyan semmilyenek, nem is érdekelnek.
2014. márc. 1. 19:49
 7/32 anonim ***** válasza:

az nem párkapcsolat. már van sok közös témátok.


ettől még unalmas vagy

2014. márc. 1. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 A kérdező kommentje:
Most is beszélgetek egy sráccal, kedves, aranyos, udvarias... Csak halál unalmas...
2014. márc. 1. 19:50
 9/32 A kérdező kommentje:
Exemmel is volt sok közös témám, mindenről lehet velem beszélni, mégis unalmasnak tartottam.
2014. márc. 1. 19:51
 10/32 anonim ***** válasza:

NEKEM IS UGYANEZ VAN :D a leghosszabb kapcsolatom fél év volt, de azt is úgy bírtam ilyen sokáig, hogy távkapcsolat volt, viszont így is brutálisan untam :D


De most van egy srác, akit szerintem nem unnék :))

Szerintem az van, hogy a legtöbb ember unalmas, csak az unalmasoknak nem tűnik fel :D

2014. márc. 1. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!