Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenkit unalmasnak tartok....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenkit unalmasnak tartok. Mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Minden kapcsolatomban eddig így volt, kb 1 hónap után meguntam őket. Exem mellett valahogy mégis meg tudtam maradni, de őt is nagyon untam (2 évig voltunk együtt).


Most ismerkedem, de kb 2 hét után a hátamon feláll a nem létező szőr tőlük, annyira unalmasak :(

Ha így haladok, sose lesz kapcsolatom.. :D


Mit tehetnék? Nem megfelelő emberek?...


2014. márc. 1. 19:40
1 2 3 4
 21/32 A kérdező kommentje:
Komolyan, mint egy óvoda. :D Hogy megsértődtetek:DD
2014. márc. 1. 20:23
 22/32 kolosszus22 ***** válasza:

Hmm...felettébb különös! :D

Én a legtöbb nővel vagyok így, kevés nő van aki nem untat hosszabb távon. Azt szokták mondani, hogy mindenhez 2 ember kell, így lehet abban is valami, hogy te kérdező vagy akár én is unalmasak vagyunk. Ettől függetlenül hiszek abban, hogy nem a megfelelő emberkével kerültél össze eddig, ahogy én sem a megfelelő nővel. Nem szeretem a felesleges csacsogást, a sok dumát a semmiről. Akkor már inkább elbaromkodom a dolgot vagy kekszelek helyette.

26F

2014. márc. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 A kérdező kommentje:

Hát közben belegondoltam, és rájöttem, hogy egyáltalán nem vágyok most kapcsolatra, lehet, hogy ezért nem tartom őket érdekesnek.


Mondjuk én sose akartam kapcsolatokat, csak jöttek maguktól:)

2014. márc. 1. 20:27
 24/32 anonim ***** válasza:

unalmas vagy. nem sértődtünk meg, csak nincs benned semmi izgalmas.


a többi ember a tükröd - ezért untat téged mindenki más, kivéve a hasonlóan felszínes barátnőidet

2014. márc. 1. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
Így van, valójában nem megsértődés volt, hanem görbetükröt állítottam eléd, de úgy látom, nemcsak szörnyen unalmas vagy a vernyákolásoddal, hanem még nehéz felfogású is. De hogy lásd, kivel van dolgod, a szádba rágom: a saját világotokban a saját értékrendszereitek szerint éltek, és ha valaki nem passzol bele 100%-osan a kicsi rózsaszínű felhőcskékkel díszített világotokba, akkor azon hamar túladtok. Önző, mihaszna, csodát (vagy milliókat?) váró kis senkiházi ribik vagytok.
2014. márc. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 A kérdező kommentje:
Igen, persze, en aztan pont ilyen vagyok!:D
2014. márc. 1. 21:32
 27/32 A kérdező kommentje:

De kulonben ebbol is latszott, mennyire sertodott vagy:)

Szo se volt penzrol. Ha nem csak a rosszat latnad, akkor eszrevetted volna, hogy a mostani pasirol is csak belso tulajdonsagokat irtam.


Szoval mielott engem oltogatsz, lepj tul a serelmeiden. Igy csak egy szanalmas gyoker maradsz.

2014. márc. 1. 21:38
 28/32 anonim ***** válasza:
Bocs, lehagytam a kövéret a tényként kezelendő megállapításaim közül. Szóval mikor szánod rá magad a fogyókúrára?
2014. márc. 1. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 A kérdező kommentje:

Remelem, csak megjatszod. Ennyire lelkiszegeny nem lehetsz:)


De mondjuk ez sem jott be. Probalkozz massal! Se felszinesseg, se penz, se koverseg. Ajajj, gyorsan talalj ki valamit meg!


Csori, biztos nagyon atbszott valaki:D

2014. márc. 1. 22:25
 30/32 anonim ***** válasza:
ennyi idő alatt megismerni sem lehet egy embert. nem lehet unalmas. ehhez nincs mit hozzátenni.
2014. márc. 1. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!