Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Középiskolás fiúk! Mi fog meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Középiskolás fiúk! Mi fog meg benneteket egy lányban? Mennyire számít a külső?

Figyelt kérdés

2014. márc. 1. 19:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Az attól fugg, hogy szopik vagy nem.
2014. márc. 1. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Inkább a belső ami számít nálam :)
2014. márc. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Az olyan fiúknál, akikbe a legtöbb lány szerelmes, akik a legtöbb lánynak tetszenek, a külső számít először és csak aztán a belső esetleg.


Minél jobban néz ki, annál jobb.


Visszaemlékszem a gimis éveimre:

Volt belém szerelmes pár ronda és /vagy kövér lány, de én nem viszonoztam ezt feléjük.

A szép lányok tetszettek és ha belülre is rendben volt, akkor lehetett vele komolyabb is.

2014. márc. 1. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az, ha bízhatok benne, őszinte velem, kedves, barátságos, és szerethető. :) Nekem ennyi elég. A külső egyáltalán nem számít számomra. Ha valami nagyon nincs rendben a külsejével, vagy nagyon igénytelen, akkor taszítana, és nem közelítenék hozzá, de ha odajönne, ugyan úgy viselkednék Vele is. Az viszont ha gonosz, bunkó vagy beképzelt, az nagyon negatív, akárhogyan is néz ki. Számomra ezek a fontos dolgok. :) De én nagyon elvont fiú vagyok, nem egyezik a véleményem az átlaggal általában. Remélem segíthettem. :) 17/f
2014. márc. 1. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

4:

Már jönnek is az őszinte, kedves, barátságos, szerethető lányok feléd. Készülj fel a fogadásukra:


[link]

2014. márc. 1. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
#4 vagyok: #5-nek: Mint mondtam, nem érdekel a külső, ha nincs velük nagyon nagy probléma. Ez egy elég kivételes eset. Az egész iskolámban nem láttam még olyan lányt, akivel baj lett volna. Én nem magamat győzködöm, ez a véleményem.
2014. márc. 1. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! :)
2014. márc. 1. 20:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!