Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Miért vagyok ilyen szerencsétl...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok ilyen szerencsétlen? Mit csináljak, ha lánnyal nem jön össze?

Figyelt kérdés

A lényeg, hogy próbálnék végre kialakítani egy normális kapcsolatot LÁNNYAL, de nem jön össze. Az a helyzet, hogy már három lány is volt, akikkel úgy igazán éreztem a szerelmet, és el tudtam volna képzelni egy boldog életet, de egyiknek sem jöttem be. :/ Most van egy lány, aki meg engem szeret, de nekem nem jön be, mert egyrészt van egy "kis" magasságkülönbség, másrészt meg nem valami szép, inkább átlagos. Úgy érzem magam, mint aki egy ronda csávó, akinek csak a "maradék" jut. :/ A dolog hátulütője ott van, hogy biszex v'ok, de igazából még nem t'om milyen fiúval. A lényeg, hogy elég gáznak tartanám, ha fiúval jönnék össze, mert nem túl normális dolog, bár... megfordult már a fejemben ez is. Elvégre ha nem találok magamnak rendes lányt, akkor... akkor nem is tudom mi legyen. :/ Szóval ez egy elég gáz helyzet, de úgy tűnik, nekem csak ez jutott.


Vagy a külsőmmel lehet baj? Elvégre... hát nem tudom. Sokat filózok mi lehet az oka. Ti mit javasoltok? Előbb-utóbb befut az igazi, vagy váltanom kéne?

17/F



2014. febr. 21. 23:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha egy lány veled akar lenni, azt fogadd el. Kivéve ha b*****zi vagy, ebben az esetben ne rabold a hölgy idejét.
2014. febr. 21. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Hát ha biszex va'gy akkor nem csodálom...
2014. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne add fel és keresgélj tovább^~^ 16/L
2014. febr. 21. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

1# Még nem raboltam az idejét, megmondtam neki, hogy annyira nem az esetem, de ő még vár rám.

2# Mit nem csodálsz? Hogy nem jön össze? Külsőre nem mondanád meg, hogy biszex vagyok.

3# Köszi a bíztatást. :))

2014. febr. 21. 23:44
 5/18 anonim válasza:
57%
Szerintem nem kéne ezen ennyit aggódnod. Nagyon fiatal vagy még és valószínűleg még sok emberrel fogsz találkozni az életed során. Azt pedig, hogy az igazi mikor jön el és, hogy fiú lesz e vagy lány majd a sors eldönti, neked csak fel kell ismerned és nyitottnak kell lenned. Éld csak az életed és majd úgy is meglátod milyen lapokat oszt.
2014. febr. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Nővel még nem volt, de már a f..szon jár az esze :D
2014. febr. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
kösz a bókot... -.-"
2014. febr. 22. 00:11
 8/18 anonim ***** válasza:
#6 Te tényleg jobban tudod!
2014. febr. 22. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 1342550 válasza:

Szerintem keresgélj lányokat biztos találsz egy olyat aki tetszik és neki is tetszel

15/L

2014. febr. 22. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor maradok a lányoknál. :D
2014. febr. 22. 20:09
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!