Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Párkapcsolatban élek, de most...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párkapcsolatban élek, de most már több év szenvedés után beérett a szakítás. Hogyan kezdjem újra? Semmim sincs.

Figyelt kérdés
9 éve vagyunk együtt, a lakás az övé, munkahelyem nincs, lakásom sincs, rokonaim távol élnek. Fogalmam sincs hogyan kezdhetném újra az életemet nélküle.
2014. márc. 2. 10:49
 1/7 anonim ***** válasza:
A munkahely legyen az első. Én ilyen helyzetben külföldre mennék, de ehhez nyelvtudás és valamilyen szakma/végzettség elengedhetetlen. Erről nem írtál, hogy állsz vele.
2014. márc. 2. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Próbáld elképzelni az éltedet önállóan, függőségektől mentesen.
2014. márc. 2. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Én is külföldben gondolkodom, nagyon minimális angol tudásom van, de németet is tanulnék, viszont órákra nincsen pénzem. Igazából internetes boltot szeretnék, pl. régiségeket árulni (ehhez értek), de tőke kellene, hogy árúkészletem legyen. Ilyenekben gondolkodok, de egyedül félek nekivágni. Mindig is függtem a kapcsolatoktól sajnos.
2014. márc. 2. 11:09
 4/7 anonim ***** válasza:
17%

Valaki árulja már el nekem, hogy a mai világban hogy lehet az, hogy egy ember 20 éves korára nem beszél minimum egy idegen nyelvet társalgási szinten?

Iskolában is van idegen nyelv, és interneten is lehet ingyen tanulni.

2014. márc. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kezdetnek szerintem ne ilyen munkában gondolkozz. Mondok egy példát, az egyik családtagom férje kint van Ausztriában, nem beszél németül igazán, de takarítóként megkeres annyit, hogy tudjanak félre tenni. (Lakhelyet biztosítanak nekik a munkahely által)
2014. márc. 2. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
4/5-ös! Úgy, hogy annak idején mi oroszt tanultunk!!!!
2014. márc. 2. 16:49
 7/7 anonim ***** válasza:

Meddig? Azóta eltelt kb. 20 év, de minimum 10. Ez idő alatt nem tudtál megtanulni egy másik idegen nyelvet?

Én is oroszt tanultam, és azóta már 2 másik nyelvet megtanultam!

Jaaaa, hogy én tettem is érte?

2014. márc. 4. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!