Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan tudnék túllépni, azon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék túllépni, azon az emberen, akit nagyon de nagyon imádtam?

Figyelt kérdés
Félek, hogy nem tudnék most kapcsolatot teremteni, mert amikor a szemembe nézne, akkor a volt barátomra gondolnék, hogy milyen volt az, amikor ő nézett a szemembe, olyan szerelmesen. Amikor meg megölelne...ugyanez..megcsókolna, ugyanez. Most voltam először szerelmes és nagyon fáj. Mindig csak rá gondolok. Hogyan tudnám elfelejteni? Nem akarok szenvedni. Vagy ez szenvedés nélkül nem is fog menni?

2013. júl. 19. 09:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mi sem egyszerűbb.

[link]

2013. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 ASOT ***** válasza:
Ha végre felébredsz és nem ezzel fogsz foglalkozni hanem mással. Találj elfoglaltságot, találj olyat amire felelősséged lenne.
2013. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

1#: Igen, egy olyan jól jönne..

2#: Hááát...most nem tudom, hogy tudnék-e csinálni egyáltalán valami olyat..

2013. júl. 19. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
tedd fel a kérdést egy év múlva, és meglátod, hogy addigra szerinted se marad sok értelme, mert addigra elég valószínű, hogy már eszedbe se jut... időre van szükség!!! és közben próbáld jól érezni magad...
2013. júl. 19. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Hát..megpróbálom..:/
2013. júl. 19. 13:09
 6/6 A kérdező kommentje:
Csak kicsit sok az az egy év..
2013. júl. 19. 13:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!