Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A fiúk nagyon taszítónak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fiúk nagyon taszítónak találják ha egy lány ennyire félős?

Figyelt kérdés
Az az utolsó dolog hogy horrort nem lehet velem nézni mert utàna hetekig félek. Mindig félős voltam de ez màra annyira elhatalmasodott rajtam hogy még a rovaroktól is félek. Vagy nem merek kimenni a házból mert hallom hogy kint járkál valaki. De olyan is volt hogy bérletet akartam venni és úgy 2 másodperccel azutàn hogy bementem a posta hivatalba már rohantam is ki mert konkrétan halál félelmem volt. De boltba se nagyon járok egyedűl. Ezek mondjuk még annyira nem is vészesek ha van mellettem valaki akiben bízok. Csak hát ugye nem fogadhatok fel egy testőrt magam mellé.
2014. márc. 2. 16:11
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Nekem nem lenne gond én hasonlóan paranoiás vagyok csak fiúban, szerintem én meg tudnálak érteni és legalább egymás mellett lennénk 24 ben :D
2014. aug. 18. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!