Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik! Mennyire izgat fel titeket, ha a barátnök domináskodik felettetek? Mi az, amit megengednétek neki?

Figyelt kérdés
Imádok domináskodni, nem vagyok k rva, ezt a hajlamomat a barátomon szoktam kiélni, mert őt is nagyon felizgatja. Kíváncsi vagyok, hogy más srácok is ìgy vannak-e vele. Mit engednétek meg a ezzel kapcsolatban a barátnőtöknek?

2014. márc. 2. 18:12
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nekem nem akadály, ha küzdeni kell a barátnővel :)


Nem is jó az, ha valaki csak úgy átadja magát, és passzív/szubmisszív. Ha próbál (vagy sikerül) felülkerekedni, az a jó :)


20/F

2014. márc. 2. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát, hogyha elkezdene nekem magyarázni, hogy miért ne gépezzek, aztán nem engedné meg, az nagyon nem tetszene.
2014. márc. 2. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Azt gondolnám,hogy vmi nagyon nincs rendben a fejével:)
2014. márc. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim válasza:
Nem rossz dolog :D Csak ügyesen csinálja :)
2014. márc. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 kolosszus22 ***** válasza:

Én csípném.

26F

2014. márc. 2. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim válasza:

egy domináns jo csaj azt tesz velem amit akar :)


17/F

2014. márc. 3. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Imádnám. Sok mindent megengednék. Lekorlátozhatna ( erényöv ) vagy megdughatna műfarokkal. :D Lekötözhetne.. stb. Felizgat!
2014. márc. 3. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Engem nagyon felizgatna. Annyira, hogy ott is hagynám rögtön.
2014. márc. 3. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Imádom, ha domináns a barátnőm/párom... Hosszú éveken át éltem boldogan ilyen kapcsolatban.

Tulajdonképpen nagyon kevés dolog van, amit ne engednék meg ezzel kapcsolatban a barátnőnek..., és itt gondolhatsz bizarr kínzásokra, megalázásra, feladatokra is.

Részletezni nem akarom nyilvánosban, mert -- ahogy látom -- úgyis minden macsó pasi leugatna..., de ha kíváncsi vagy, kérdezz nyugodtan privátban. :)

2014. márc. 3. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Voltam már kutya, hátrakötött kézzel ettem a tálból, lábtartó, hamutartó fiú. Erényövben kellett lennem, akár több napon át. Végignéztem ahogy mással kefél. Kikötözött és megdugott engem. Néha megengedte hogy én is megdugjam őt, ha könyörögtem. De általában csak lábtörlő voltam.


Szóval.. sok mindent megengedtem.


Sajnos nem találok a szakításunk óta ilyen lányt, pedig ilyen házasságra is vágyom. :)

2014. márc. 4. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!