Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes vagyok egy 16 éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy 16 éves lányba. Mi a véleményetek? 28/F

Figyelt kérdés
2014. márc. 2. 22:52
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
47%

Az hogy még sosem volt csajod! Ennyi idősen már egy komoly kapcsolatban szeretnék lenni és tervezgetni a család alapítást.

23/F

2014. márc. 2. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
93%
én is 28 vagyok és 17 éves csajba vagyok szerelmes úgyhogy szerintem nincs ezzel baj :D
2014. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
Mi az amibe jobban beleszerettél, inkább a kinézetébe vagy a személyiségébe?
2014. márc. 2. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%

Nem nagyon lenne jövője a dolognak, mert két életszakasszal el vagytok csúszva egymástól. Neki még engedélyt kell kérnie otthon mindenre, semmilyen tekintetben sem önálló.

Ráadásul nemsokára következik neki a felsőoktatás, rengeteg új ember, új élmény, ekkorra alakul ki majd véglegesen a személyisége. Amibe te akkor lehet már nem férsz bele. Külföldi ösztöndíjak csábítják majd, és ki tudja, talán vissza sem jön onnan hozzád.


6-7 év múlva már lenne értelme a dolognak. De jelen helyzetben minél hamarabb felejtsd el, jobban jársz.

2014. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Nagy a valószínűsége hogy nem tart majd örökké. De amúgy semmit. Én megértem ezt is :) 16 évesen én 25 éves srácba voltam szerelmes de nem jöttünk össze szerencsére. Lehet majd kiábrándulsz belőle, vagy összejön a dolog és ő lesz a nagy Ő. Én a szülei helyében viszont félteném. Na mind1, sok sikert! Hajrá :) 23l
2014. márc. 2. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
Alapvetően mindkettő tetszik. Érett lány, nem kell vele olyanokon kínlódni mint egy velem egykorú nővel, mert mindent lazábban vesz.
2014. márc. 2. 22:58
 7/19 anonim ***** válasza:
90%
A szerelmem nem korfüggő.30 évesen 18 éves volt a párom.Bár később elküldtem a saját érdekében.Volt is lelkiismeretfurdalasom.Nemsokára összejött egy korabeli fiúval,igy szép emlék maradt.
2014. márc. 2. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
93%
Ha ő 25 lenne és te 37, akkor már talán jobban hangzik ez a korkülönbség. De egy 16 éves, hiába a maiak már úgy néznek ki, mint a huszonévesek, akkor is csak gyerek. Szóval nekem ez elég perverz.
2014. márc. 2. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
65%

Elég, ha belegondolsz veled mi történt 16 és 24 éves korod között és te is rájössz, elég valószínűtlen az, hogy egymás mellett maradjatok.

1-2 év az ami belefér de legalább kellemes 1-2 év lesz. Szóval a döntés a tiéd.

2014. márc. 2. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:

7-es, nem korfüggő ez igaz, de látod, te is képes voltál végiggondolni, hogy nem lesz jó a dolog!

A válaszolók is ugyanezt teszik itt, próbálják a jó döntés felé terelni a Kérdezőt.

Mert a "nagy szerelem" egy kapcsolathoz 28 évesen már önmagában kevés. Racionális tényezőket is illik figyelembe venni, hogy hosszú távon működni tudjon az egész.

2014. márc. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!