Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Te felvennél az exedtől kapott fehérneműt az új párodnak?

Figyelt kérdés

egy elég hosszú kapcsolatom ért véget és hozzá láttam h elpakoljam a rengeteg ajándékot amit kaptam. van közte egy szexi fűzős fehérnemű is.

mit csinálnátok vele?

bedugnátok a szekrény mélyére, eladnátok, felgyújtanátok, majd az új párotoknak felvennéd?:D

vagy mit?

22L



2014. márc. 3. 16:19
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Elhiszem, de beteges nagyon. Aki ilyet tesz azzal nincs rendben agyilag.
2014. márc. 3. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
Nem hiszem. Megtartanám, de nem venném fel.
2014. márc. 3. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
88%
engem nem zavarna, de nem értem mért kell ezt így kihangsúlyozni, ha ki lett mosva akkor csak egy sima fehérnemű, mellesleg a pinádat se cserélted le gondolom....
2014. márc. 3. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
0%

:-D


Utolsónál a pont!


Miért rá van írva, arra a sz@rra, hogy kitől kaptad? Hidd el a férfiaknak nem az ex pasid ugrik be egy szexi fehérnemű láttán. Te is vehetsz ilyet, vagy bárki.


A férfiak ritkán kombinálnak, szerencsére nem nők.

2014. márc. 3. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

Ami konkrétan olyan, hogy csak szexre ahsználatos fehérnemű, és extől kaptam és ahhoz kötöm, nem venném fel...

de csak zért mert új párom lett nem cseréltem le az egész fehérnemű készletemet hisz eleinte nem agyon volt olyan ami nem volt rajtam az exxszel/ mindig divatos, szép, szexi holmikat hordok, mert abban érzem nőnek, és csinosnak magam/

2014. márc. 3. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
biztos nem venném fel... egyből kidobnám. párom megtudná, hogy megtartottam ilyesmit, kitörne a világháború. és jogosan. ez forditva is igy működik köztünk.
2014. márc. 4. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Így van. Aki ragaszkodik hozzá az az emlékekhez is. Bugyit egy tuccattal lehet venni és akár jobbakat is. Egyért ragaszkodni amit az extől kapott ott pszichés dolgok vannak. Lefogadom másik bugyi mehetne kukában vígan, de az nemigazán.
2014. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
persze le van sz arva :D
2015. okt. 27. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!