Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az első szerelem mindenkinek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az első szerelem mindenkinek ilyen nehéz?

Figyelt kérdés
először vagyok szerelmes, előtte nem volt senkim, de úgy érzem hogy ő az igazi. ez már másfél éve tart. és sose volt igazán az enyém. ez most csak egy első szerelem vagy ez A szerelem? mindenki így gondolja először hogy sose fog mást szeretni? egyszer már sikerült elhitetnem magammal hogy kiábrándultam belőle, de történt vmi, azóta tapasztalatot is szereztem, magamba néztem és leesett hogy mégis szerettem végig. és ez most csak egy első szerelem? ha másfél év alatt nem sikerült elfelejtenem lehetek még másba szerelmes? (bocs a sok szóismétlésért)
2008. júl. 22. 13:37
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
mar nem vagytok egyutt???
2008. júl. 22. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én most a második szerelmemnél érzem úgy, hogy nem kell más soha többet. Az elsőt én is nagyon nehezen felejtettem, szakítás után 1 év kellett, hogy túllépjek rajta. De ha már sikerülni fog, akkor nagyon jó érzés lesz :-)
2008. júl. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
az az igazság h sose voltunk. ez hosszú, bonyolult és nem szivesen írnék róla
2008. júl. 22. 13:44
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

en kerdeztem...mind1...szoval ha mar nem vagytok egyutt es tenyleg masfel eve nem tudtad elfelejteni akkor most is szereted...es lehet h neked O volt A szerelem (ahogy te is mondtad)...

de hadd mondjam el az en peldamat...en 3 evig voltam szerelmes egy fiuba, "de nem erhettem el, azt sem tudta h letezem..." minden nap azert volt jo felkelni h lathassam, hogy mosolyoghassak neki, s talan epp koszoneset fogadjam, vagy nehany percet egyutt tolthessunk...sosem jottunk ossze, es sosem volt koztunk semmi, egy nagyon kis baratsagon kivul...sokat sirtam...ha eszembe jutott h nem lehet az enyem, es sokat nevettem ha csak egy masodpercre szivembe zarhattam a mosolyat...

Most vegzett a srac a gimivel, (en iden fogok) mostanra mar megcsak nem is koszonunk egymasnak, es mar semmit nem jelent nekem..."mar nem szuletik mese abbol ha latom csak nema nevetes, hogy miert volt olysok akkor ami volt, most meg oly keves..."

Majdnem egy eve vagyok a mostani baratommal, es ugy erzem most vagyok igazan szerelmes (annak ellenere hogy vannak gondjaink...:( )

az elso szerelemben az a jo hogy az ember azt hiszi sosem lesz vege...pedig vege lesz...habar azt mondjak a nagyokosok hogy az IGAZ szerelemnek nincs jo vege, a szerelemnek nincs vege!

az teny hogy meggyotor rendesen mindenkit, akit pedig nem, az meg nem volt szerelmes...

mar nem lehettek ujra egyutt???

UDv

2008. júl. 22. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
ertem...akkor visszaszivom az utolso elotti mondatomat...szerintem hasonloan jartal mint en:( sajnalom...kivanom h ha mar semmi esely tudj atlepni rajta!!! udv, az elso es 3 valaszolo
2008. júl. 22. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem mindenkinek nehéz a viszonzatlan szerelem. Kamaszkoromban én is többször voltam úgy szerelmes, hogy nagyon fájt, és azt hittem, hogy soha többet nem leszek képes szerelmes lenni.


Aztán évekkel később bejött a képbe a feleségem :)) (És ma szívemből örülök, hogy nem azok a lányok a párom, akikbe akkor annyira szerelmes voltam, mert egyikükkel sem passzolnék.)


Persze tudom, hogy mindez most a lehető legkevésbé segítség neked. Gondolatban azért veled vagyok.

2008. júl. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
1., 3. kommentelő: mondtam hogy sose voltunk együtt. ez bonyolult. 1 kicsit akkor meg kell magyaráznom hogy érthetőbb legyen... elég hamar megnyíltam előtte, ekkor nem mutatott nagy érdeklődést irántam, csak barátként. ekkor elhitettem magammal hogy kiábrándultam belőle, és összejöttem egy másik lánnyal. na az nagyon gáz kapcsolat volt. nem sokkal azután ő is összejött vkivel. én az én párommal nem voltam boldog, szakítani akartam vele de ez nem volt könnyű, nem ecsetelem mer hosszú és nem lényeges. aztán a szerelmem ittasan megnyílt előttem hogy mindigis szeretett engem és csak azér jött össze a pasijával mer miután én találtam magamnak vkit ő magányos volt. és utána is vállalta az érzéseit. ekkor magamba néztem és rájöttem h végig őt szerettem amíg mással jártam, azér volt olyan szar a kapcsolatom. voltak apró jelek amik arra utaltak hogy őt szeretem csak ezeket korábban nem tudtam mivel magyarázni. azóta állítólag próbált szakítani a pasijával de "nem ment neki"... mellettem meg elég sokszor úgy viselkedik mint aki szeret meg volt egy időszak amikor titokban kavartunk is. ezek miatt a sunyiságok miatt természetesen elnyertem méltó büntetésem, a csajrol se tudom eldönteni hogy szeret-e vagy szivat (vagy talán mind2) de ezt más se tudná megitélni, erről nem kérek véleményt. a csaj hihetetlenül sok szenvedést okozott nekem bár már kezdek hozzászokni, az a kérdésem hogy van-e rá esély hogy ne belé legyek szerelmes? mert jó érzés a közelében lenni, amikor hozzám ér az már hihetetlenül jó érzés, és nem tudok más csajra rá se nézni. többször megfordult a fejemben hogy keresni kéne magamnak mást de nem megy... el fog ez múlni?
2008. júl. 22. 14:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Igen. 99%-hogy el fog múlni valamikor. Az 1%-hogy mégsem, az, ha kifejezetten mazochista ember vagy és éveken, évtizedeken keresztül ezzel fogod nyúzni magadat. (De szerintem az ilyen hozzáállás ritka, és az, aki benne van, tulajdonképpen élvezi a fájdalmát, de te gondolom nem ilyen vagy)


Vagy úgy múlik el, hogy egyszerre belátjátok, hogy egymást szeretitek, és akkor azért.


Vagy úgy, hogy belátod, hogy voltaképpen ő nem szeret, és hogy nem érdemes olyan szekér után futni, amelyik nem vesz fel, és akkor azért. Ez esetben egy keserű, kiábrándult időszak fog következni, ami szintén nem tart örökké, mert előbb-utóbb szerelmes leszel valaki másba. (Hacsak a cölibátus mellett nem döntesz valamilyen okból.)

2008. júl. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
értem és köszönöm mindenkinek
2008. júl. 22. 14:31
 10/10 anonim ***** válasza:
en a volt baratom 1 ev alatt felejtettem el ,es most ujra szerelmes vagyok valaki masba!neked is sikerulni fog!ido kell es kitartast!sok sikert!
2008. júl. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!