Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátnőm hisztije jogos lenne?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm hisztije jogos lenne?

Figyelt kérdés

Én egész héten dolgozok általában. És munka után egész héten szinte mindig rohanok hozzá. De mikor néha azt merem mondani hogy értse meg de fáradt vagyok és pihenni szeretnék egy picit otthon akkor megsértődik nem szól hozzám, a telefont sem veszi fel csak annyit ír smsbe hogy ha nem szeretem akkor mondjam meg neki , pedig erről szó nincs.


Ha fordított a helyzet én mindig megértem és nem kezdek el hisztizni. én 25 vagyok ő pedig 22 éves


mit gondoltok erről ? valami tanács ?


2014. márc. 5. 16:38
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne legyél vevő a hisztijére. Azért hisztizik, mert eléri vele amit akar.
2014. márc. 5. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
mindkettőtöket meg tudom érteni, neki biztos hiányzol egész nap, de ő is lehetne megérőbb...
2014. márc. 5. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Kisbarack10 ***** válasza:
100%
örüljön ,hogy dolgozol ez a munkaköröd fogadja el . szeret de meg értőbbnek kéne lennie
2014. márc. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ezt nevezik érzelmi zsarolásnak. Nem, nem jogos :).


Sokszor tűnődtem már, miért hisztériáznak a nők, és miért van az, hogy ha az ember higgadt próbál maradni, akkor csak olajat önt a tűzre. Nekem általában ösztönös válaszom volt erre a viselkedésre, hogy hasonló hisztivel válaszoltam.


Érdekes nem egyszer bejött. Szerintem ez egyszerűen azért van, mert a nők sokkal emocionálisabbak, ezáltal az érzelmi reakciót jobban értik és ezt hiányolják sokszor. Ha te higgadt és kiegyensúlyozott vagy ebben a helyzetben, abból azt szűri le, hogy téged ez az egész nem is érdekel, mivel nem lát tőled érzelmi reakciót.


Ráadásul mivel semmivel sem vált ki belőled érzelmi reakciót, így még tovább megy. Ha pedig nem szól hozzád és játssza az elkényeztetett királylányt, akkor ezzel eléri, hogy engeszteld, foglalkozz vele.


Én az ilyet simán ellene fordítanám. Csendes sértődést és halk drámát csapnék, hogy mennyire bánt engem a feltételezés, hogy nem szeretem, amikor mindig szaladok hozzá és a lelkemet kiteszem. Elmondanám, mennyire rosszul esik, hogy bármennyire próbálkozom, még pluszban ő is megbánt. Ha igazán genyó szeretnék lenni, tuti a képébe vágnám, hogy ha képes nekem nem felvenni a telefont, akkor tuti, nem is szeret igazán.


Ellenben le kell szögezni: ez veszélyes fegyver! Ha kellően intelligens csajjal van dolgod, akkor ekkor egyszerűen csak a saját nyelvén, a saját eszközeivel szólsz hozzá, és ezáltal megérti a problémát. Ha viszont egy önző, egoista csajjal állsz szemben, akkor ettől még nagyobb tahó leszel a szemében, és tényleg nem fog veled szóba állni. Amiért én így viselkedem az az, hogy az utóbbi típust én a környezetemben sem bírom sokáig elviselni, nemhogy páromként, így egyetlen percig sem siratnám...

2014. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most olvastam egy cikket, hogy amerikában a feleség hisztijét felvették videóra. A férj heti 60 órát dolgozik és inkább otthon maradt volna, hogy megszerelje az autót. A feleség meg azon hisztizet, hogy nem vitte el a férje a tóhoz. Nos elvált a férj tőle.

Minden nő hisztizik!!!!

2014. márc. 5. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Mondd el neki, hogy megérted, hogy szeretne veled lenni, és elhiszed, hogy felkavarja, ha ez nem jön össze. Mondd el, hogy fontos neked, és szó sincs arról, hogy ne szeretnéd, sajnálod, hogy ebből ezt érzi. Kérdezd meg, mit javasol, hogyan oldjátok meg azt, hogy te fáradt vagy a munka miatt, és egy héten x időre van szükséged csak saját magadra, cserébe mit tehetsz meg te érte, hogy ezt elfogadja? Megkérdezheted, hogy az együtt töltött időn kívűl még miből érzi, hogy szereted, pl. én szeretek apróságokat kapni, ez lehet annyi is, hogy hazahoz a munkahelyéről vmi sütit, amit bent ettek a többiekkel, vagy csinál nekem reggelit.
2014. márc. 5. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ha tényleg úgy lenne, hogy fordított helyzetben megértenéd, akkor biztos nem hisztizne. A barátnőddel együtt miért nem tudsz pihenni? Együtt sokkal kellemesebb. Csinálna neked egy jó fürdőt, egy kis vacsit majd pihi filmezéssel.
2014. márc. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!