Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Jó ez?

Figyelt kérdés
Egy fiú elkezdett érdeklődni irántam,ami nem volt ellenemre,mert régóta tetszik. Nagyon kedves volt eleinte,mindig írt nekem,meg a suliban is kedvesebb lett. Ezzel nem is lett volna probléma,de még mindig itt tartunk. És ő azt mondja szeret. Szoktunk találkozgatni,de csak beszélgetünk aztán megölel és ennyi. Szerinte én már a barátnője vagyok,ami nagyon furcsa,mert szerintem ez egy vicc. A kezemet sem fogja meg,és elég bátortalan,pedig másban határozott. Lehet ez azért van mert még nem volt barátnője,nem tudom. Már mondtam neki,hogy ez így nekem nem túl jó,és azt mondta változtat,de mégsem. És akárhányszor megpróbálom neki elmondani,hogy ezt hagyjuk abba,annyiszor valami megállít és azt érzem,hogy szeretem és nem akarom hogy vége legyen ennek a "valaminek". Mit kéne tennem? Ez így nem állapot.
2014. márc. 5. 18:43
 1/3 anonim válasza:

Beszéld meg vele a dolgokat, hogy akkor most járatok vagy nem.


És ha mégis, de nem tudja, hogy kell, akkor mond meg neki milyen egy párkapcsolat. ;) "Hogy kell járni" :D

2014. márc. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Annyit tehetsz egyelőre, hogy várj. Majd kialakul.
2014. márc. 5. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Már elég sokszor kérdeztem tőle. Meg mondtam,hogy szerintem az nem járás,hogy megölel vagy megpuszil és beszélgetünk,mert nem 10 évesek vagyunk. De szerintem ő 2 hónap múlva sem állna készen az első csókra,ami nagyon gáz. Várni..hát igen. Talán ez a legnehezebb..
2014. márc. 5. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!