Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Érdemes így folytatni? Teljese...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Érdemes így folytatni? Teljesen különböző irányba indultunk el. , zeneileg.

Figyelt kérdés
Sziasztok, a párom jóval idősebb nálam és nagyon szeret zenélni most van egy új együttese, amiben lányok az énekesek..nem mintha zavarna annyira csak én nem lehetek ott a próbákon mióta ők ott vannak.Amúgy szeretem a zenéjüket..szerettem mikor még nem lányok énekeltek.. Nagyon szeretjük egymást azonban ő zene irányába akar menni én pedig egyetemre..már hétvégente is alig találkozunk próbák miatt és ez baj. Nem tudom így sokáig bírni. elmondtam neki, vagy az együttes vagy én..engem választott , de az együttes azóta sem változott.Tanácstalan vagyok..neki a zene az élete..én meg nem fogok itthon ülni hogyha ő azt mondja.Ti mit tennétek a helyemben?
2014. márc. 5. 21:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom. Én is gitározom , de a barátnőm az első... Akármi közbejönne mindenképp őt választanám. Szerintem ha szereted fogadd el a döntését és beszéljétek meg, hogy megérted hogy fontos számára a banda és a zene az élete, de szeretnél többet lenni és igényed van arra, hogy többet foglalkozzon veled.


F/18

2014. márc. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az elsőnek igaza van, mondd meg neki hogy legalább a hétvégéjét tegye szabaddá, fő hogy mondd meg neki mert lehet hogy ő nem veszi észre hogy keveset van veled. Amúgy meg ha nem tud elszakadni tőle és ez szenvedés akkor hagyd a fenébe főleg ha most kezded az egészet... ott előtted az egész egyetemi élet! Szal ne félj változtatni! :)
2014. márc. 5. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
az utóbbi három hétvégét velem tervezte, de péntek este szólt már neki a haverja hogy másnap egész nap próba..barátnédat te se hozd a többiek se hozzák.ezért már harmadszorra se sikerült vele kiruccanni valamerre pedig mindig ő hív el, aztán lemondja.
2014. márc. 5. 21:20
 4/4 DreamWeaver ***** válasza:

1. szabály --> a férfit hobbijában sajnos, nem sajnos Neked is támogatnod kell. Minden férfi életében fontos szerepet játszik egy hobbi, egy életmódbeli tevékenység, amiben kifejezheti önmagát. Ha a párodat választás elé állítod, hogy vagy a hobbija, vagy Te, azaz vagy az egyik, vagy a másik karját vágja le képletesen értve persze, azzal a kapcsolatotoknak egészen biztos nem teszel jót.


2.szabály --> ha már a férfinek van barátnője, akkor időt kell rá fordítania. Nem azért, hogy megfeleljen a barátnőnek, hanem azért, mert ő jól érzi magát a nővel a párkapcsolatban. Ha ez a késztetés nincsen meg benne, akkor felesleges egyáltalán barátnő. Kölcsönös kompromisszumokra van szükség.


Minden hobbit össze lehet egyeztetni a párkapcsolattal. Gondolj bele, egy hegymászónak lehet családja, egy közszereplőnek lehet családja. Vannak, akik az év 365 napjából 360at utazással, turnézással, előadásokon való részvétellel töltik. A kérdés csak az; Neked ez belefér, vagy sem. Ha nem fér bele, nem vagy köteles ennek a helyzetnek alárendelni Önmagad. Ha mégis így teszel, hosszú betegeskedő évek elé nézhetsz.

2014. márc. 6. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!