Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért mondják ezt az emberek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért mondják ezt az emberek és ez gáznak számít?

Figyelt kérdés
nemsokára 6 éve leszek együtt a barátommal ő az első pasim akivel szexeltem is.Mindenki azt mondja úgy is szakítani fogunk de ,ha egyszer 6 éve szeretem és ő is engem akkor miért múlna el? Nem gondoltam,hogy így lesz de csak akkor szakítanék vele,ha kiszeretek belőle ami szerintem nem fog bekövetkezni.
2014. márc. 5. 22:55
 1/9 anonim ***** válasza:
csak irigyek. ne is törődj velük
2014. márc. 5. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Vannak ilyen anomáliák a párkapcsolatok között, ahol a felek még több év után is szeretik egymást. Még nem találtam meg a siker okát, de nem fogtok szakítani, ha tényleg jól kijöttök. Az irigykedők pedig irigykedni fognak.
2014. márc. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Unokatesóm is hat éve óta együtt van a csajával. Gimiben jöttek össze és még mindig nagy a boldogság :) Ne foglalkozz velük. Csak irigyek, hogy ők nem találtak ilyen szuper pasit mint te.
2014. márc. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
nem csupán a szerelem tart ösze egy kapcsolatot,annál jóval komplexebb a dolog. az emberek pedig szeretnek belekotnyeleskedni mindenbe,nem kell rájuk hallgatni,ennyi.
2014. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
17%
nem csupán a szerelem tart össze egy kapcsolatot,annál jóval komplexebb a dolog. az emberek pedig szeretnek belekotnyeleskedni mindenbe,nem kell rájuk hallgatni,ennyi.
2014. márc. 5. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Irigy kutyák, ne foglalkozz velük.
2014. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nem (csak) irigységből mondják!

Tudományos tény, hogy előbb vagy utóbb, ha nem hat akkor 16, 26, 36, 46, bla-bla, év múlva úgy is kíváncsi leszel másik fütyire is, mivel eddig csak egy volt az életedben! Majd jussak eszedbe(, vagy ne)! ;)

Első szerelem felejtős, és első szexpartner is, ez kb.99%.

2014. márc. 5. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nagyon szerencsések vagytok! Ne hallgass senkire! A tudomány sem válasz mindenre. :)
2014. márc. 5. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem csak vele szexeltem ,mert volt egy szünet a kapcsolatba a barátomnak meg volt már előttem kapcsolata.
2014. márc. 6. 10:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!