Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen felszinesek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszinesek az emberek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és még sosem volt pasim

körülötem meg minden szép lány el van már jegyezve.a férfiakat csak a külső érdekli,leszarják a belső értékeket,vagy hogy értelmes vagy kedves vagy.a volt osztálytársamnőm le***pott 2 srácot is a buliban, mégis ő kell nektek, undorítóak vagytok.milyen feleség lesz az ilyen,erre nemgondoltok?nem tehetek róla,hogy nem vagyok vékony,nincs pénzem és időm se sportolni.az egészséges kaják is drágák, és amúgyis undorító,hogy minden a külsőről szól,megki milyen cicababa.ezek a k**vák úgyis megcsalnak majd titeket,sosem fognak gondoskodni rólatok.


2014. márc. 6. 13:57
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
100%

hehe,úgy tudtam,hogy most jön majd a "genetika miatt vagyok kövér" duma. tudod,miért vagy te kövér? mert zabálsz,és nem normálisan étkezel,azért. képzeld,az én családom női ágon enyhén elhízott,mert hajlamosak vagyunk rá,mégis 175+ cm mellett 57 kg vagyok. tudod miért? mert normálisan táplálkozom,és mellette mozgok(most éppen nem,mert felfüggesztettem a kemény diétát,de így sem hízom,mert nem 3 hét alatt hízik el az ember,az megvan?). szóval ahelyett,hogy itt oltasz minket,emeld fel a hájas popódat,és húzzál el futni. nincs időd sportolni,de itt nyavalyogni van? na menj már a francba :D szánalmas vagy

ja,és képzeld,nem kell éhezni diéta mellett sem,én sokkal jobbakat eszem szálkásító diétás időszakban,mint egy normál étrenddel. bocsi,de engem nem etetsz meg a kifogásaiddal.

2014. márc. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%

Te most azért írtad ki a kérdést, hogy jól kiadd a haragodat? Ez elég szánalmas, ugye tudod? És amúgy is, ha nem volt soha kapcsolatod, akkor ugyan honnan tudnád, hogy milyenek a férfiak? Ja, mert az utcán is szoktál mindig látni néhányat... Ha meg tényleg le akarsz fogyni, akkor csak a szénhidrátokat kell számolnod. Nem kell semmi extrát venni, csak kiszámolod, hogy mikor mennyit ehetsz, szóval nem lehet kifogás a pénzhiány. Itt egy táblázat: [link] és itt írják le azt, hogy mikor mennyit ehetsz: [link]

Tudod, mint ahogy a férfiaknak sem jár alanyi jogon a nuni, nekünk sem jár alanyi jogon a farok. Tenni kell érte, akár már holnap is elkezdheted a diétát, sétálni, futni, biciklizni pedig bármikor lehet, ne gyere a genetikával, mert én is tettem magamért, és lefogytam, csinosabb lettem, és nem hanyagoltam el magam. Most érzem igazán jól magam a bőrömben.

2014. márc. 6. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 A kérdező kommentje:
ez akkoris igazságtalan.egy férfi sokkal több pénzt keres mint egy nő,lehet gazdag és akkor bármilyen nőtmegkaphat...egy kövér nő is ér annyit,mint egy vékony!!!!!!!!!!
2014. márc. 6. 14:50
 24/35 anonim ***** válasza:
Jaj, Istenem, hogy te mennyire buta vagy...
2014. márc. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
Egy kövér nő alapból igen, de Te nem, mert a hozzászólásaid alapján nemcsak a kinézeted hanem a belsőd is undorító, ne is csodálkozz ha ilyen hozzáállással senkinek sem kellesz. És igen, ismerek jó pár duci nőt, mosolygósak, életvidámak, jófejek, kedvesek, és van pasijuk.
2014. márc. 6. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
100%

Rosszúl fogod fel kérdező, fogyni nem csak azért érdemes hogy jól néz ki hanem azért is hogy egészségesebb legyél.

Én tudom hogy nem egyszerű 15 kg-t adtam le 6 éve. És nem jött vissza, annyi a titka hogy életmód váltás kell, mozogni folyamatosan (de nem ész nélkül) és kevesebbet enni, megnézni mit de semmit nem kell véglegesen megvonni (de cukorból és szénhidrátból mindenképpen csökkenteni a bevitelt).

Amúgy igenis sok pasi, nézi a belsőt is. Nekem a gimis évfolyamtársaim/ osztálytársaim közűl nem a nádszál vékony lánykák vannak már férjnél hanem a tényleg értékes emberileg jó lányok (csak úgy zárójelben 70-80 kg körűl mogzognak többségükben).

Én meg itt vagyok 50 egynéhány kg-val, jó diplomával munkával, mégse sok embernek kellek (az értékelhető kategóriából) mivel belsőre kb annyira vagyok nőies mit egy betonkeverő. Nem mitha én akarnék magam mellé valakit,de ez most részletkérdés.


Ha folyton haragszol a világra azzal csak magadnak ártasz. Okolhaszt másokat, de az nem fog téged előbbre vinni. Cicababából is van gondoskodó és kedves lekű nő (ismerek ilyet) és sajnos te vagy rá az élő példa hogy a másik oldal sem feltételn az életvidám kedves lányok gyűjtőhelye

(mert amit itt válaszolás gyanánt előadtál abból sugárzik a megkeseredettség a harag és az oktalan utálkozás)

2014. márc. 6. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
73%
ingyen Mónika show vagy,komolyan mondom. azt hallottuk eddig,hogy mit nem teszel meg annak érdekében,hogy változzon az állapotod,de akkor mire vagy hajlandó? semmire? hát az nem túl sok. fröcsögj tovább,hátha attól majd fogysz (ja,nem.)
2014. márc. 6. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:
Érni persze, hogy ér, de nem néz ki olyan jól, ez evidens. És ha arra kerül a sor, akkor azt mondják, hogy nem szép, de még jellemre is egy nulla. És amúgy mikor fogod a diétát elkezdeni, beszéljünk inkább erről!
2014. márc. 6. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 anonim ***** válasza:
26-os: Igen, én is részben azért kezdtem el a diétát, mert el akarom kerülni a cukorbetegséget, amire sajnos van hajlamom.
2014. márc. 6. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 anonim ***** válasza:
Hogy eltűntél, kérdező!
2014. márc. 6. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!