Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért ilyen felszinesek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyen felszinesek az emberek?

Figyelt kérdés

26 éves vagyok és még sosem volt pasim

körülötem meg minden szép lány el van már jegyezve.a férfiakat csak a külső érdekli,leszarják a belső értékeket,vagy hogy értelmes vagy kedves vagy.a volt osztálytársamnőm le***pott 2 srácot is a buliban, mégis ő kell nektek, undorítóak vagytok.milyen feleség lesz az ilyen,erre nemgondoltok?nem tehetek róla,hogy nem vagyok vékony,nincs pénzem és időm se sportolni.az egészséges kaják is drágák, és amúgyis undorító,hogy minden a külsőről szól,megki milyen cicababa.ezek a k**vák úgyis megcsalnak majd titeket,sosem fognak gondoskodni rólatok.


2014. márc. 6. 13:57
1 2 3 4
 31/35 anonim ***** válasza:
elment sportolni :D
2014. márc. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 anonim ***** válasza:
Hmmm. Eddig 26éves szűz pasik jöttek sírni, most jönnek a 26éves szűz nők. Lemaradtam valamiről? Ez nekem újdonság.:D Kérdező, egyébként a súlyoddal lehet mit csinálni, ha csúnya az arcod azzal már nem nagyon. Úgyhogy ne sírj itt, hanem fogyj le. Nem olyan nehéz. Írhatsz privátba, és elmagyarázom neked hogy csináld, nem kell költekezz hozzá, csak étrendet váltani, és sportolni.
2014. márc. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/35 anonim ***** válasza:

Szerintem bánatában most megkent egy böhöm szelet zsíroskenyeret mer' az olcsó.


Ahelyett , hogy itt játszanád a pöffeteg gombát mennél sportolni. Amennyi energiát és időt pazaroltál erre a "kérdésre" azóta már kilókat leadhattál volna

2014. márc. 6. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 kolosszus22 ***** válasza:

Keress akkor magadnak valami hozzád hasonlóan kövér, kevésbé jól mutató hapsit, elvégre a belső a lényeg! ;)

Jah, gondolom az az ötlet már nem annyira tetszik, mert rusnya nők is "álompasikról" ábrándoznak, akkor nincs miről beszélni. Mindenki a saját szintjén válogasson, gondolom te is leszarod a csúnya faszikat, nem a belső értékeik érdekelnek.

26F

2014. márc. 6. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:

"ez akkoris igazságtalan.egy férfi sokkal több pénzt keres mint egy nő,lehet gazdag és akkor bármilyen nőtmegkaphat...egy kövér nő is ér annyit,mint egy vékony!!!!!!" -

Itt bizony nagy gondok vannak a fejben.


1. Egy férfi nem feltétlen keres sokkal többet mint egy nő, tény hogy általában jobban fizetettek a vezető pozícióban de manapság egy nő is tud sokat keresni tisztességes munkával. (az én munkahelyemen is egyenlő esélyekkel indulunk fizetésben, aztán ki mit ügyeskedik mellé az a személyi qualifikalitástól függ nem a nemtől)


2. Az hogy gazdagon akármilyen nőt megkaphat nem igaz, engem sose érdelekt mennyire gazdag az illető, ugyanis nem vagyok rászorulva a pénzre így megtehetem hogy olyan pár válasszak aki belsőre/külsőre nekem megfelel, szóval kapásból nem bármelyik nőt, amúgy az hogy sok csajt megkaphat ha pénze van szerinted kinek a hibája? Véletlenül se a csajoké akik csak a pénzt nézik mi?


3. Igen egy kövér nő is ér annyit mint egy vékony, emberileg, ugyankkor kapcsolatot azzal akar az ember akit vonzónak talál, és objektíve egy kövér ember szerintem csúnyább mint egy vékony/normál tesalkatú. Szerencsére azonban az emberek különböznek nem mindenkinek ugyanaz tetszik.


Szerintem nálad se a külsővel vannak a legnagyobb bajok. Fejben kéne helyrepakolni a dolgokat első körben. Először is abbahagyni a kifogás keresését a kövérségedre. senki sem a levegőtől hízik.

2014. márc. 6. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!