Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz lenne, hogy nőként a gazdag pasikat részesítem előnyben?! Intelligens vagyok és még csinos is, szerintem ez így simán jogos.

Figyelt kérdés

Többen leszóltak már emiatt, de nem értem őket, hogy miért. Ha választhatnának két ugyanolyan pasi közül a belső és külső tulajdondságaikat nézve, ha az egyik tehetősebb, ők is azt választanák. Ne értse senki félre, nem azt várom el, hogy állandóan ő fizessen mindent/elhalmozzon ajándékokkal/wellnesshétvégéket fizessen, de sokkal jobb egy biztos egzisztenciával rendelkező férfi mellett lenni, bevallom, kényelmesebb. Nektek mi a véleményetek erről?

20/N


2014. márc. 6. 22:10
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
Én is intelligens vagyok,mégsem érdekel,milyen egy pasi anyagi helyzete. El tudom tartani magam,nincs szükségem arra,hogy más biztos egzisztenciáját érezzem a hátam mögött. Nekem az kényelmesebb,hogy nem kell anyagi kérdésekben másra támaszkodnom. És nagyon jó érzés. Akkor hogy is van ez?
2014. márc. 6. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:
Úgy van, kisebb helyesírási hibák=már nem lehetsz intelligens. Sajnos nincs jó nyelvérzékem, ráadásul itt nem arra törekedtem, hogy nehogy hibát vétsek. Tipikus, hogy valaki nagyokos ebbe belekössön..
2014. márc. 6. 22:30
 13/67 anonim ***** válasza:
Miben húzna le egy "csóró" pasi? Kifejtenéd ezt nekem, kérlek?
2014. márc. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
11-es gratulálok akkor, nekem azért jó, ha van egy biztos pont az életemben, biztos háttér, akire támaszkodhatok ha történne velem valami :)
2014. márc. 6. 22:31
 15/67 A kérdező kommentje:
13-as, én hosszú távra tervezek. Két jó fizetésből sokkal jobban meg lehet élni, mint az én jó, és egy rossz/semmilyen fizetésből. Nem szeretnék a megszokott színvonalamból leadni.
2014. márc. 6. 22:33
 16/67 anonim ***** válasza:
8%

Szóval mégis anyagias vagy. "Ha valami történne, legyen kire számítani..."

Nem tudom, Te hogy vagy vele, de én minden pénzem legalább ötödét félreteszem, hogy ha valami történne, legyen tartalékom.


Egyébként, hidd el, ismerek elég sok embert. A Te hozzászólásaidban nem apró helyesírási hibák vannak, hanem hatalmasak. Az, hogy van, aki még szarabbul ír, nem azt jelenti, hogy a tiedbe ne lehetne belekötni.


IQ-teszten voltál már amúgy?

2014. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
16%
óó ugyan sok ilyen élősködő ribi van, biztos ezt láttad anyudtól :D nem hibáztat senki.
2014. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 anonim ***** válasza:
Ezért kell előre gondolkodni,és felkészülni minden váratlan helyzetre. Az,hogy nem gazdag pasikra utaztam,és nem is érdekel a másik anyagi helyzete,nem egyenlő azzal,hogy nem tudok a társamra támaszkodni,ha velem történik valami. Bár csak 3 évvel vagyok nálad idősebb,de úgy látom,hatalmas szakadék van kettőnk gondolkodásmódja között. De hát ezért nem vagyunk egyformák.
2014. márc. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/67 anonim ***** válasza:
36%
Amúgy meg felesleges magyaráznod,szépíteni,kozmetikázni a dolgokat,anyagias vagy és kész. A szépséged sem tart örökké,mellesleg pont az ilyen lányok lesznek megélhetési k*kiszo*kodók valami szottyos vállalkozó mellett,mert a k*rv*ság derogál,de azért a megélhetési színvonalat fent kell tartani.
2014. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
Teljesen természetes.Mióta a világ-világ így volt,és így is marad.(Persze vannak,kevés kivételek),Ha a valasztottadnak ez megfelel,miért kell ebből problémát csinálni.Vagy olyan emberek véleménye számít neked,akiknek ez nem jött össze.,vagy nem tud barátnőt összeszedni aztán itt szidja a nőket.Itt ilyet kérdezni,kb Mónika show színvonalú intelligencia.(38f)
2014. márc. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!