Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz lenne, hogy nőként a gazdag pasikat részesítem előnyben?! Intelligens vagyok és még csinos is, szerintem ez így simán jogos.

Figyelt kérdés

Többen leszóltak már emiatt, de nem értem őket, hogy miért. Ha választhatnának két ugyanolyan pasi közül a belső és külső tulajdondságaikat nézve, ha az egyik tehetősebb, ők is azt választanák. Ne értse senki félre, nem azt várom el, hogy állandóan ő fizessen mindent/elhalmozzon ajándékokkal/wellnesshétvégéket fizessen, de sokkal jobb egy biztos egzisztenciával rendelkező férfi mellett lenni, bevallom, kényelmesebb. Nektek mi a véleményetek erről?

20/N


2014. márc. 6. 22:10
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
100%

Ha te is jól állsz anyagilag megértem valamennyire, hasonló hasonlót keres, ezt szoktad meg.

De ha szegény vagy... nehogy azt gondold, hogy olyan mint a mesében, egy gazdag pasi Soha nem fog tudni megérteni. Csak ha olyan mélyről jött és mindent egymaga ért el (de ez ritka, ált. öröklik nagyrészt a pénzüket).

Vagy az lesz, hogy nézni fog miért vagy olyan "igénytelen", hogy nincsenek 30000 feletti ruháid, vagy mikor üres a pénztárcád nem fogja fel, hogy nincs, elbagatellizálja, hogy biztos a másik bankkártyádon van, vagy miért nem kérsz aputól.

Tapasztaltam ezeket, ők nem fogják fel, hogy nem direkt nézek ki szakadtan.

Ha viszont te is jól állsz anyagilag, akkor meg nem értem, mi ezzel a probléma.

2014. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 Moszuke ***** válasza:
49%

hát elvárni azt, hogy a pasi hasonlóan pénzes legyen mint te az kb olyan mintha egy vallásos ember egy vallásossal állna csak szóba.. vagy szélsőjobbos politikai nézetű ember csak szélsőjobbossal.. ezek is ugyanolyan furán hangzanak mintha a pénz dominál, de összességében azzal nincs semmi baj ha a hasonlóságra hajtasz.

neked ez kell, ez az értékrendszered. nem vagyunk egyformák.

én szívesebben lennék csóró egy kedves párral mint gazdag egy kevésbé kedves párral és lehet, hogy a pénzt amikor tekintetbe veszed párválasztáskor akkor lecsúszol 1-2 kedves párról ne agyj isten valamiféle nagy Őről is akár.


és bizony végső soron sem a pénz, sem a vallás, sem a politika sem egyéb sarkalatosított hasonlóság űzés nem számít egy párkapcsolatban.

2014. márc. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 A kérdező kommentje:
16-os, mondanál pár egetrengető hibát? :) Nem kötekedni akarok, csak kíváncsi vagyok mit írtam el ennyire. Nem voltam még IQ teszten. Ha segít valamit a megítélésemben, orvosi egyetemre járok, de gondolom most megkapom, hogy ez nem jelenti, hogy intelligens vagyok.. Hidd el, itt csak az tud benntmaradni, aki bizony intelligens+szorgalmas+okos egyszerre. (egybként telefonról írok, a "kurzor" állandóan elugrál, szóval bocsi kedves 16-os, így még nehezebb megfelelni a hozzád hasonló mbereknek)
2014. márc. 6. 22:45
 24/67 anonim ***** válasza:
57%
Ha te is sokat keresel, akkor elvárhatod hogy a pasi is keressen ennyit. De én gusztustalannak tartom, hogy valaki ilyen miatt választ párt magának, dehát a te dolgod. Mert ha én lány lennék, akkor inkább egy kis lyukba laknák azzal akit nagyon szeretek, mit hogy egy gazdag házban azzal akit nem szeretek.
2014. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
Teljesen egyetértek veled mindenben.
2014. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 A kérdező kommentje:
24-es, természetesen nem lennék együtt olyannal, akit nem szeretek. Csak ismerkedésnél a tehetősebbeket részesítem előnyben.
2014. márc. 6. 22:51
 27/67 anonim ***** válasza:
0%

Hidd el, elég sok orvosist ismerek, és nem értek egyet. Mindegy, szélmalomharcot nem fogok vívni. Te eldöntötted, hogy Neked van igazad, az egód nagyobb, mint a Csomolungma, légy vele boldog, és találj egy gazdag faszit, hajrá.


A ", hogy" szó használatát előszeretettel elfelejted, "anonymen" nem létezik, max anonym módon, stb...

2014. márc. 6. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
71%

itt nem is azzal van baj milyen párt akar magának ez ,mert telibe lesza-rom meg szerintem mindenki :D


de ez a pénzközpontúságú élet,hogy nekem nem elég az 1milliós autó, nekem mindenképp olyan pali kell aki 15 millióért vesz.Nekem nem jó az 10ezres ruha nekem 150ért kell :D


meg 250 ezres telefon nálam az alap,meg én vagyok csak valaki..az ilyen pénzközpontú kulák zsidó ge*cikből van sok.nem egy tisztességtelen úton gazdagodva.Pénz vallású zsidrákok.(köp) :D na ezzel van gond.Az ilyenekkel.Akiknek a pénz az isten.Ezeket áztassa a golyózápor tök mind1 nő vagy férfi.....:DD fujj.

2014. márc. 6. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 Moszuke ***** válasza:

amúgy tényleg tök mind1, fölösleges oltogatni vagy kioktatni a kérdezőt..

nem vagyunk egyformák és ez így van rendjén!:)

majd a halálos ágyunkon elválik, hogy ki-ki értékrendje mennyire állta meg a helyét az évtizedek során.

sokan egyet értenek veled sokan ellenzik a hozzáállásod.


szerintem te is valami hasonló eredményre számítottál:)

2014. márc. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 A kérdező kommentje:
27-es, ez nem egy vita, amiben el akarom dönteni kinek van igaza :) Csak kíváncsi vagyok mások véleményére, és leírom a körülményeket, valamint kijavítom, ha valamit félreértenek.
2014. márc. 6. 22:59
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!