Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz lenne, hogy nőként a gazdag pasikat részesítem előnyben?! Intelligens vagyok és még csinos is, szerintem ez így simán jogos.

Figyelt kérdés

Többen leszóltak már emiatt, de nem értem őket, hogy miért. Ha választhatnának két ugyanolyan pasi közül a belső és külső tulajdondságaikat nézve, ha az egyik tehetősebb, ők is azt választanák. Ne értse senki félre, nem azt várom el, hogy állandóan ő fizessen mindent/elhalmozzon ajándékokkal/wellnesshétvégéket fizessen, de sokkal jobb egy biztos egzisztenciával rendelkező férfi mellett lenni, bevallom, kényelmesebb. Nektek mi a véleményetek erről?

20/N


2014. márc. 6. 22:10
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
0%
22 vagyok, tehetős családból származom és volt már tőlem szegényebb barátom is, most viszont tőlem gazdagabb van. Az előző barátommal nem volt semmi gondunk, egészen addig, míg a szülei nem érezték meg, hogy elég komoly a kapcsolatunk. Beleavatkoztak mindenbe és mint kiderült, az zavarta őket, hogy mi tehetősebbek vagyunk, mint ők. Az én szüleimnél ez nem jelentett problémát, kedvelték őt is, meg a mostani barátomat is. Az egész kapcsolat elmérgesedett az előzővel, mert a szülei folyton hisztiztek és ez rá is kihatással lett. Nekem nem jelentett gondot az, hogy pl. nem mentünk nyaralni együtt, vagy nem kajáltunk időnként drágább éttermekben, de nekik úgy látszik, hogy igen. A mostani barátommal jobb a kapcsolatom, de nem hiszem, hogy ez azért van, mert ő gazdagabb, hanem azért, mert sokkal önállóbb és magabiztosabb. Szerintem nincs semmi rossz abban, ha egy lány nem megy a saját szintje alá. Ezekből csak baj szokott lenni, ahogyan az előző hozzászólások sokaságából is láthatjuk. :/
2014. márc. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
38%

a mai nők kivételesen közel állnak az állatvilághoz :DDD ékes példák arra, hogy sok nő csak élősködik. sok esetben negyed annyit keres,de elvár ezt azt.Olyan mint egy luxus kutya.


Én nem néztem soha egy lánynak mennyi pénze van, igaz a komoly kapcsolat nekem nem hobbim :D Csak a nők nézik.Ráadásul ezek a nők mocskos módon kisemmizik a férfiakat.Hozzá mennek egy jobb módúhoz aztán kiszívják a vérüket is.Elviszik a házat stb:D egy idióta rokonommal is ez történt.Az is túrta le a pénzt a rib*ancának(felesége amúgy) az meg jól kisemmizte meg csalta a madarat...nem mintha érdekelne a sorsuk :D de jó példa :D Nem volt szegény a nő sem,csak szegényebb.Hányingerek.

2014. márc. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
94%

Végig olvastam az összes választ. Nos, nincs semmi elítélendő abban, hogy így érzel. Remélhetőleg ezzel a hozzáállással fogsz is találni magadnak megfelelő partnert.


Látszik, hogy nem vagyunk egyformák. Én a mai napig azzal küzdök, hogy ne skatulyázzanak be "üresfejű, gazdag plázamacskának", mert sajnos a külsőm miatt hajlamosak erre az emberek. Pedig ugyanúgy mosok, főzök, takarítok mint akárki más. Sőt, kevesük gondolná, hogy diplomás óvodapedagógus vagyok, aki imádja a gyerekeket és a szakmáját. Külön élek és eltartom magam. Minden párkapcsolatomban azért küzdök, hogy egyenrangú fél legyek, hogy Én is legalább annyit lerakjak az asztalra mint a partnerem. Nem akarok eltartott lenni akit ha kidobnak nem marad mása mint a szép kis pofikája meg egy bőröndnyi ruhája. A mai világban az ember aligha számíthat bárkire is, egyedül IS tudni kell boldogulni!


És csak egy ellenpélda:

Évekig éltem egy plasztikai sebésszel ( azért írom le a foglalkozását, hogy legyen viszonyítási alap a pénztárcáját illetően). Mindent megkaphattam volna tőle, HA elfogadom. Semmit nem fogadtam el. Azt akarta az első hónap után, hogy költözzek oda, de Én nem akartam függeni senkitől. Telefont, táblagépet , wellnes hétvégéket vett nekem, azt gondolta ezzel ellensúlyozni tudja azt, hogy sosincs velem. Nem bírta megérteni, hogy pl. egy kirándulással, vagy egy csokor virággal sokkal közelebb állhatna a szívemhez. Sajnos Ő azt hitte a drága ajándékok kellenek. Talán a saját lelkiismeretét akarta elaltatni ezekkel. 2,5 évig bírtam amikor rájöttem, hogy ez nekem nem elég. Anyagilag életünk végéig elég lett volna, de érzelmileg semmit nem kaptam tőle, üresnek éreztem magam.

A barátnőim szerint Ő volt a " tökéletes parti" és mivel a barátnőim mind olyan értékrendű emberek mint Te, nekik megfelelt volna.Kívánom hogy találj magadnak ilyen partnert, és kívánom, hogy neked ez elég legyen egy életre!

Igaz az a mondás,hogy a pénz nem boldogít!


26/ N

2014. márc. 7. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:

igen igen, nem mindegy, hogy szegény sorsból jön, és épp nincs vagyona, de szorgos, és dolgos, rátermett, ... vagy egy utolsó lusta link az a fickó.


mert sok szegényebb sorsból jövő, szorgalas fiúból lesz "gazdag" ember. Szóval ja, nem egyértelműen az jelenti ezt.


azzal nincs baj ha valaki szegény, csak legyen szorgalmas.

2014. márc. 7. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs probléma a gondolkodásmódoddal, csak rosszul fogalmaztad meg a dolgot. Legalábbis szerintem.


Én is úgy vélem, az a legjobb, ha az ember hozzá hasonló színvonalon élő emberrel alakít ki kapcsolatot.

Miért? Mert sem eltartottnak, sem eltartónak nem jó lenni.


Nem szívesen járnék egy olyan emberrel, akinek annyi pénze van, hogy telik luxusautóra, villára, minden évben luxusnyaralásra. Kellemetlen lenne, hogy én ezt nem tudom megengedni magamnak, az pedig még kellemetlenebb lenne, ha ő fizetné.


De ugyanígy nem szívesen lennék együtt olyannal se, aki csóró. Vagyis a csóróság még annyira nem is gáz, de ha se motivációja, se esze nincs arra, hogy változtasson, az igen is szar lenne. Ha egy férfi azt várja el egy nőtől, hogy ő tartsa el, az legalább annyira gázos, mintha a nő várja el.

De az megint csak kellemetlen, ha én mondjuk szívesen elmennék néha nyaralni (nem feltétlen valami luxus helyre), neki meg arra sem lenne keret.


Viszont szerintem kicsit el vagy tévedve, ami az orvosi fizetést illeti:D Ha Magyarországon akarsz maradni, akkor egy ideig nem nagyon kell arra számítani, hogy olyan hú de jó életed lesz, hacsak a szüleid nem segítenek az elindulásban.

Hanyad éves vagy?

2015. jan. 24. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/67 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenki éljen úgy, ahogy akar. Ha te a gazdag pasikat preferálod, akkor legyen így. De cserébe nyilván valamit kell adnod...mondjuk szexet, főzni/takarítani, jobb esetben a személyisgedet, az eszedet.

Bár magán véleményem szerint ha IGAZOI kapcsolatot akarsz, akkor nem a pénz lesz a perdöntő. Az én volt párom gyári munkás volt, de mégis megvolt minden, ami kellett, lakás, kaja, buli is simán belefért, persze voltak rosszabb hónapok is...

Egyébként ne csodálkozz, ha r**nak tartanak emiatt, mert sok csajnak csak a pénz a fontos. De ha az első gondolatod a vajon mennyi a nettó fizuja, akkor gondolkozz el egy kicsit, hogy 20év múlva mennyit fog jelenteni egy Audi a feneked alatt, ha egyszer nincs kihez szívből odabújni....

2015. jan. 24. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 Missi_Key ***** válasza:

én egyetértek..

én is lány vagyok, és nem gazdag, és azt a kis pénzt amit sikerül öszegyűjtenem nem akarnám egy pasira költeni, mivel azt magamnak gyűjtöttem nehezen..de ha valakit megszeretnék, és látnám hogy erre meg arra nincs pénze biztos adnák, és bumm máris nincs pénzem az álmaimra, mert az övére ment az én pénzem. szóval sztem jogos. épp úgy ahogy a pasik sem szeretik a pénzéhes nőket, szerintem jogos hogy a nők se szeressék a pénzéhes "csóró" pasikat.

2015. jan. 24. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!