Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz lenne, hogy nőként a gazdag pasikat részesítem előnyben?! Intelligens vagyok és még csinos is, szerintem ez így simán jogos.

Figyelt kérdés

Többen leszóltak már emiatt, de nem értem őket, hogy miért. Ha választhatnának két ugyanolyan pasi közül a belső és külső tulajdondságaikat nézve, ha az egyik tehetősebb, ők is azt választanák. Ne értse senki félre, nem azt várom el, hogy állandóan ő fizessen mindent/elhalmozzon ajándékokkal/wellnesshétvégéket fizessen, de sokkal jobb egy biztos egzisztenciával rendelkező férfi mellett lenni, bevallom, kényelmesebb. Nektek mi a véleményetek erről?

20/N


2014. márc. 6. 22:10
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 anonim ***** válasza:
nem tudtál mondani az emberségre semmit. érzed te is, hogy emberileg sérült vagy :)
2014. márc. 6. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/67 Moszuke ***** válasza:
71%

ezen most elgondolkoztam picit..

hogy a pénzközpontú értékrendszernek vajon tényleg velejárója-e a partner nem_tisztelése ha az elveszti a pénzforrását? hiszen valaha emiatt (IS) jöttünk össze.

azért ez elgondolkoztató..

mert egy magasság, egy vallás, egy nézet, egy hobbi, egy akármi által összeillő pár az sokkal időtállóbb mint a pénz alapján összeillés. főleg a mai világban.

persze ezen a ponton szerintem szóba kell hozni, hogy nyilván nem CSAK a pénz számít a kérdezőnek.

hanem pl pénz+kedvesség.

és a kedvesség pl időtálló.



DE ha nem is azonnali szétválást eredményezne a pénzforrás elapadása, akkor is mindenképpen konfliktus forrást jelentene a pénzközpontú értékrendszerű párok között ez a dolog.

persze nyilván meglehet oldani ezt a konfliktust is mindent... a kérdés, hogy a felek mennyire jártasok a konfliktuskezelésben...



ebbe így konkrétan nem gondoltam bele.. érdekes:) megérte ma is felnézni ide.

eddig is messziről kerültem a pénzéhes embereket, de most megerősödött a hitem

2014. márc. 6. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 A kérdező kommentje:
42-es, köszönöm, érdekes dolgokat írtál :) Én sem tudom miként döntenék egy általad felvázolt helyzetben. De nagyon valószínű, hogyha szeretem, nem tudnám ezért elhagyni. Magamat inkább anyagiasnak nevezném, mint pénzéhesnek. Nem nagy extra dolgokra vágyom (semmi iphone meg sokmilliós autó, mint valaki írta), csak egy viszonylag jó színvonalbeli életre, amit a mai világban már tehetősnek hívott emberek tudnak élni.
2014. márc. 6. 23:25
 44/67 anonim ***** válasza:
40%

elhagynád


szerencsére kezdő orvosként nincs esélyed sok pénzt keresni. helyrebillenhetsz még

2014. márc. 6. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/67 anonim ***** válasza:
56%
#44: azért kell a gazdag pasi :)
2014. márc. 6. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 A kérdező kommentje:
Hát, 46-os, te biztosan jobban tudod előre mint én :D Annak pedig, hogy ilyen botrányosan alacsony az orvosok fizetése, szerintem ne örülj semmilyen formában, mert a betegek isszák meg a levét.
2014. márc. 6. 23:34
 47/67 Moszuke ***** válasza:
71%

értem én.. nyilván nem hagynád el ha már szereted..

de megoldani a kialakult érzelmi és akár anyagi "válságot"

az a nem mindegy..

és manapság könnyű lecsúszni pénzügyileg.


ráadásul hozzátenném, hogy még azoknál a pároknál is ahol nem nézik a pénzt ott is rengeteg balhé forrása lehet a pénz vagy annak hiánya.. na most ehhez add hozzá a nagy lábon élést.. akkor egy ilyen kapcsolatban a pénzforrás csökkenése is már zavaró lehet..

szal csak is ellene tudok érveket felhozni.


de nekem mindegy.

egy bizonyos életszínvonalhoz szoktál, bizonyos értékrendszerre neveltek, vagy nevelődtél tudat alatt.

nincs ezzel semmi baj. a felfogásod kikezdhető, bele lehet kötni elég könnyen, de ez van.

a jövő a megmondója, hogy fölöslegesen aggodalmaskodunk vagy jogosan.

szép vagy, okos vagy, pénzes vagy.. nyilván ne a gubisok között keress párt magadnak.


és pénztől függetlenül a kapcsolatban úgy is lesznek problémák, amiket nem fogtok tudni megoldani se IQval, se pénzzel, se szépséggel.:)

2014. márc. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 A kérdező kommentje:
Ó, Moszuke, igazi bölcs vagy :D
2014. márc. 6. 23:39
 49/67 Moszuke ***** válasza:

tudtam én bazze!:D az a célom, hogy online belém szeress ezzel bebizonyítva neked, hogy a pénz nem számít!:D

najó inkább alszom.

asszem mindent leírtam. jó volt a kérdés, jó sok poszt született ide. jó8

2014. márc. 6. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 A kérdező kommentje:
hihh :D úgyvan, jót mindenkinek. Ez most egy csodás kérdés csodálatos lezárása, úgy hiszem :')
2014. márc. 6. 23:52
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!