Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennyire gáz lenne, hogy nőként a gazdag pasikat részesítem előnyben?! Intelligens vagyok és még csinos is, szerintem ez így simán jogos.

Figyelt kérdés

Többen leszóltak már emiatt, de nem értem őket, hogy miért. Ha választhatnának két ugyanolyan pasi közül a belső és külső tulajdondságaikat nézve, ha az egyik tehetősebb, ők is azt választanák. Ne értse senki félre, nem azt várom el, hogy állandóan ő fizessen mindent/elhalmozzon ajándékokkal/wellnesshétvégéket fizessen, de sokkal jobb egy biztos egzisztenciával rendelkező férfi mellett lenni, bevallom, kényelmesebb. Nektek mi a véleményetek erről?

20/N


2014. márc. 6. 22:10
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek. Hasonló a hasonlónak örül. A csóróság megöli a szerelmet. Az életben a kényelem nagyon fontos.
2014. márc. 6. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/67 Moszuke ***** válasza:

hát ahogy a 28as is mondja a pénz kérdés az általa felsorolt dolgok miatt kényesebb mint a vallás, vagy politika, vagy testmagasság, vagy akármi más.


a pénz azért kényes mert hamar rálehet sütni a fösvény, zsidó, pénzéhes jelzőket..

amíg az sokkal elfogadottabb ha valaki testmagasság vagy vallás szerint válogatja a párját.


régen elfogadott volt sőt előírás volt, hogy a saját szinteden lévővel "ismerkedj"


mára ez már elavult.. hmm.. lehet, hogy okkal?:)

2014. márc. 6. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
0%

IQ +

EQ -


:D

2014. márc. 6. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
87%

Remélem nem pécsi vagy és majd külföldre mész... nem akarnék a későbbiekben ilyen orvos keze alá kerülni ha egyszer beteg leszek, inkább meghalnék.

Üdv: egy másik orvostan hallgató

2014. márc. 6. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 A kérdező kommentje:
Hupsz, kihagytam 27-es, ezek aztán valóban egetrengető hibák :) (a hogy szócska pedig tudtommal a legtöbbször elhagyható, úgy is értelmes marad a mondat) na de nem is a nyelvtanról akarok itt vitatkozni bár már meg is tettem :p na de köszönöm mégegydzer ezt a kis nyelvtani felvilágosítást, melyek miatt már alapból nem lehetek intelligens.
2014. márc. 6. 23:03
 36/67 anonim ***** válasza:
a pénz azért ciki egy embernél (EMBER), mert jóban-rosszban. tönkremegy anyagilag a szerelme? kórházba kerül? akkor dobja, mert "nem tud rá felnézni". ilyen egy ribi. az ilyet nem ápolja otthon senki ha megbetegszik, mert a társa is hasonló. kidobja a selejtet
2014. márc. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:

#34: Te is pécsi vagy? :D


Igen, a "hogy" még talán elhanyagolható... a vessző viszont nem.

2014. márc. 6. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:

34-es megnyugodhatsz, nem pécsi vagyok, és mindenképp Magyarországon szeretnék maradni. Bár kétlem, hogy a szakmai hozzáértésemet bírálni leget, valamint engem jövendőbeli rossz orvosnak, dehát ahogy érzed :)


Örülök, hogy ilyen sok válasz jött, mindenkinek köszönet :)

Szetetem az ilyen nem anyázós, értelmes kommenteket :)

2014. márc. 6. 23:08
 39/67 anonim ***** válasza:
még sok éved van. kieshetsz :)
2014. márc. 6. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 A kérdező kommentje:
Bizony, de akár meg is halhatok, mielőtt orvos lehetnék, ha ettől a lehetőségtől mégjobban érzed magad, kedves 39-es.. :D
2014. márc. 6. 23:13
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!