Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban létezik igaz szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik igaz szerelem? Amikor nem bírjátok egymás nélkül?

Figyelt kérdés
24 vagyok de sosem tapasztaltam még csak hasonlót se. Elgondolkodtat, hogy egyáltalán létezik e, érdemes e keresni.
2014. márc. 7. 11:48
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, létezik! Én most is épp ezt érzem.:)
2014. márc. 7. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

kibírjuk egymás nélkül, csak nem szeretünk egymás nélkül lenni, ha lehet nem is tesszük

létezik a szerelem :-)

2014. márc. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
persze :) 26/f
2014. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Akad.
2014. márc. 7. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Létezik, ritka és ez teszi igazán értékessé.
2014. márc. 7. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ritka, és a viszonzott még ritkább...
2014. márc. 7. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Az a gond, hogy sokaknak az igaz szerelem a cél.

Pedig az nem kéne hogy egy cél legyen. Az egy fokozat, annál van magasabb fokozat is egy kapcsolatban. Sokan csak célként gondolnak rá, ezért van az, hogy ha a szerelem elmúlik, kidobják az egészet, mert "hát már nem az igazi".


Amúgy, én nem egészen éltem át még ilyet, de érdekelne a válaszolóktól, hogy a "jóból is megárt a sok", az kapcsolatnál nem érvényes?

2014. márc. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
létezik, de minek... azé hogy jó legyen egy ideig utána meg szenvedj
2014. márc. 7. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
egyre ritkább a mai pénzéhes világban. Ha valaki mégis megtalálja, az a világ EGYIK legértékesebb kincsét találta meg.
2014. márc. 7. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

nekem még sosem viszonozták..:(

úgyhogy fogalmam sincs..

2014. márc. 7. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!