Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Valóban létezik igaz szerelem?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban létezik igaz szerelem? Amikor nem bírjátok egymás nélkül?

Figyelt kérdés
24 vagyok de sosem tapasztaltam még csak hasonlót se. Elgondolkodtat, hogy egyáltalán létezik e, érdemes e keresni.
2014. márc. 7. 11:48
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Létezik és csodálatos.


Fáj mikor nem lehetünk együtt. Minden lélegzetvétel, minden pillanat nélküle kín és vágyakozás, várakozás. Mintha a másik feled távol lenne, de közben érzed őt és tudod, hogy ő is ugyanígy érez. Bizonyosság és kétség együtt, de várod a holnapot, mikor újra láthatod és újra megérintheted. Már régóta vagytok együtt, de még mindig úgy csókolod mintha az első volna, ugyanúgy izgulsz előtte, ugyanúgy várod. A köszöntő csók után pedig egy remegő sóhaj tőle és kiolvasol a tekintetéből mindent.


Ez a legcsodálatosabb érzés a világon! Kívánom, hogy ti is érezzétek ezt, minél hamarabb!

2014. márc. 7. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
másfél éve ismerkedtünk meg,azonnal össze is költöztünk,azóta 2éjszakát töltöttünk külön,de az is szenvedés volt. nagyon imádunk együtt lenni,és mind a kettőnk igényli ezt az egészet,bár a párom talán egy kicsit jobban. tudom,hogy nem fog örökké tartani /talán/ ez a nagy hév,de addig kiélvezzük :-)
2014. márc. 7. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!