Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy fogadtassam el vele és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy fogadtassam el vele és magammal a kis melleim?

Figyelt kérdés
Szóval a melleim elég kicsik. Jó, nagyon kicsik. Eddig is frusztrált a dolog, főleg nyáron. De most összejöttem újra exemmel, és elég sokszor elmondja, hogy milyen kicsik és igy nem jó. Meg hogy ha lesz pénze rá, akkor megcsináltatja. A haverjának is mondta, hogy hízhatnék mellre. Már ott tartok, hogy nem akarom elötte levenni a felsőm, ami persze nem tetszik neki.
2014. márc. 7. 18:15
1 2
 1/11 LazyJones ***** válasza:
100%
Keress olyan pasit, aki nem amellméret alapján dönt...
2014. márc. 7. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

nekem pl. kifejezetten a kisebb mellű lányok tetszenek, akik formásabbak, sportosabbak, mondjuk izmos, szép lábai vannak és kis mellei. A nagy mellek nem az, hogy taszítanak, de számomra közömbösek + általános tapasztalat, hogy a nagy mellű lányok zöme nem véletlenül nagy mellű, magasabb a testzsír arányuk is egyben.

De ettől függetlenül se néztem soha a mellméretet, én inkább arc, popsi, lábak alapján döntöttem. A mellméretet figyelembe se vettem soha párválasztásnál.

De pl. a legjobb barátom mellméret-függő, neki az elsődleges szempont egy nőnél a kiválasztásnál. Még akár egy kifejezetten ronda, vagy molett nő is tetszik neki, ha annak nagy melle van.

Szóval én is csak azt tudom mondani, hogy keress hozzád közelebb álló felfogású srácot, mert ezzel egy nőt kompletten ki lehet készíteni, ha a mellméretével zaklatják.

2014. márc. 7. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Nekem is kicsi, de nem okozott eddig problémát. Ne haragudj, de a barátod elég szemét. Mi az, hogy megcsináltatja? Miért akar megváltoztatni? Én nagyon kiakadnék rajta és ott hagynám, keressen mást...
2014. márc. 7. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Mr. Truth ***** válasza:
Én is a kis mellü lányokra bukok és egyedülálló vagyok... Érted az összefüggést kedves kérdező? ;)
2014. márc. 7. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Mr. Truth igen értem :D



Nem igazán szeretném elhagyni igazából. Van egy 4 éves fiúnk is, aki most kezdi megszokni, hogy együtt vagyunk.

2014. márc. 7. 19:09
 6/11 A kérdező kommentje:
A vége lemaradt. Most kezdi megszokni, hogy együtt vagyunk
2014. márc. 7. 19:42
 7/11 Mr. Truth ***** válasza:
Kár. :( pedig én dédelgetném azokat a ciciket nagyon szivesen és gyakran. A gyerekekhez meg alapból értek az sem lenne kihívás :)
2014. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Nagyon ari vagy :)
2014. márc. 7. 19:52
 9/11 Mr. Truth ***** válasza:
Sokra megyek vele :/
2014. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
:)
2014. márc. 7. 20:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!