Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek egy párkapcsolatba...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek egy párkapcsolatban jogos az ha egy férfi elvárja a nőtől ha 300 km-re élnek egymástól hogy a nő állja az útiköltség felét?

Figyelt kérdés
És azt is el várja hogy egyszer ő utazzon hozzám s egyszer meg én.Ez így korrekt?

2014. márc. 8. 14:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha ez promléma,keress valakit közelebb.
2014. márc. 8. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem probléma csak kíváncsi vagyok hogy itt a nők és pasik hogy vélekednek erről.Ennyi.
2014. márc. 8. 14:22
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

hát úgy kéne hogy egyszer,te egyszer ő

úgy korrekt...

2014. márc. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
A felváltva utazgatás normális megoldás. Az útiköltség felezése így már értelmét veszti.
2014. márc. 8. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Én is úgy gondolom, hogy az a célszerű, ha x utazik y-hoz, akkor az x állja az úti költséget, ha pedig legközelebb y utazik x-hez, akkor pedig az y állja az utazási költséget. Így nem kell senkinek felezni, mert így semmi értelme.

Amúgy meg ha ez gondot jelent, akkor nem 300 km-re élő embert kell választani, vagyis nem távkapcsolatban kell élni, hanem keresni valakit, aki közelebb van.

2014. márc. 8. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Ahol ez a kérdés egyáltalán felmerül, az a "párkapcsolat" már egy kicsit recseg-ropog. Normális (boldog) kapcsolatban ez szóba sem jönne.
2014. márc. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha felváltva utaztok egymáshoz, akkor nem korrekt
2014. márc. 8. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Ha felváltva utaztok, akkor úgy egál, ha mindenki állja a saját utazását. Ha csak az egyik fél utazik mindig, akkor sokat számít, mennyit van ott. Mert ha egy hetet, és a másik fél áll kaját, mindent, akkor kb ugyanott vannak a költségek. De ha csak 1-2 napot, akkor illik beszállni.
2014. márc. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem is értem a problémát. Ha mindig felváltva utaztok, akkor evidens, hogy mindig az fizeti a sajátját, aki éppen utazik, így pont egál. Mit kell ezen még felezgetni?
2014. márc. 8. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 kolosszus22 ***** válasza:
Az, hogy egyszer te utazol, egyszer ő az teljesen korrekt, a másik felét nem teljesen értem, minek felezgetni bármit is, magától értetődik, hogy az fizet aki épp utazik. Mai gazdasági körülmények között ne nagyon várja egy nő sem szerintem, hogy "ki legyen nyalva a valaga". Párkapcsolatban vagytok, elvileg szeretitek egymást, mindkettőtöknek hozzá kell tenni hogy működjön a dolog. Amennyiben nem tetszik, akkor nem az ország másik végéből kell párt keresni.
2014. márc. 8. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!