Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A baráti körömben, de másol is egyre jobban azt érzem, hogy az ilyen félős, szerény, "béna" lányok a favoritok! Akik nem csak olyan nőiesen gyengébbek a férfiaknál, hanem már bénának nevezném. Elesettek, nem tudnak megoldani semmit magunktól, mindentől félnek, prűdek!!, unalmas, nyálas lányok...

Ez miért tetszik annyira a fiúknak?

Én sem vagyok az a tipus aki mindent bevállal és durvább a fiúknál is, de ez a másik véglet sem vagyok!! Vezető tipus vagyok, de a barátomnak mindig "alá" tudtam rendelni magam, és szeretem ha ő "vezet", de nem vagyok az a szerencsétlen elesett kislány... feltalálom magam, megoldom a problémáimat, és nem csak a ruháról meg a nyálas lányos témákról tudok beszélni...Szeretek élni, vitorlázok, motorozok, lovagolok, és nem félek kipróbálni dolgokat, nem egy otthon ülős tipus vagyok. Olyan szeretnék lenni, akivel majd a férje el tud menni vitorlázni, vagy síelni egyet, és nem korlátozom semmiben őt, hanem tudunk együtt szórakozni..

A másik ami már idegesitően vicces, hogy a legtöbb lány borzasztó prűd.. Azt nem tudom, hogy csak mondják vagy tényleg azok, de én ebből is a másik véglet vagyok... én szeretem a szexet, és jöhet belőle minnél több, minnél változatosabb helyeken.. (természetesen nem akárkivel)


De amellett hogy kicsit "vadabb" vagyok az átlagos lányonkál, ugyan úgy nőiesen öltözködöm, jókat lehet velem beszélgetni, szórakozni, ugyan úgy érzékeny vagyok, és mások elmondása alapján szép is... csak nem egy otthon ülős, főzőcskézős lány vagyok.


Ez akkora baj? Egyszerűen azt érzem, hogyha több dolgot tudok (pl. sportokban) fiúknál, vagy akár talpra esetebb vagyok egyes esetekben, ezt teljesen elrettenti tőlem őket. Dehát ilyen vagyok... Csak azt nem értem, hogy ezekben a tipikus unalmas lányokban (tisztelet a kivéltlnek), mit lehet annyira szeretni?


2014. márc. 8. 16:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Azért, mert emellett "igazi férfinak" érezhetik magukat. Na, hamár most valakinek van mire vernie a nyálát, értelemszerűen nincs szüksége szerencsétlenekkel körülvennie magát.
2014. márc. 8. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Priváthalász kérdés?

Elég sok pozitívumot mesélsz magadról, de biztos vannak negatív tulajdonságaid is... leírnád azokat is? :)

2014. márc. 8. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:

mert aranyosak azért :D amúgy én nekem pont két gyengém van az egyik az a csaj aki belevaló igazi extrém harcias ,aki nem hagyja magát,visszaszólogat,viccelődik.Kiáll magáért,egy kemény csaj.. A másik.a szerény visszahúzódó csendes kis aranyos :D


főzni meg mind2 tudjon!:D De haveroknál ez van h a "harcias" csajokat berakják barátnak.mert azokkal lehet zülleni,és ez átcsap haver szintre.

2014. márc. 8. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Itt nem ez a valódi szituáció hanem az,hogy akik foglalkoznának veled és értékelnének téged,azok neked nem kellenek,és észre sem veszed őket... Mert nem tökéletesek külsőre,és blabla...

Teljesen jó amiket leírtál,csak észre kéne venni a normális,értelmes srácokat is,nem csak a páva,meg kigyúrt gyerekeket talán...

2014. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
egyébként nem vagy mindenkinek való,mert könnyen a gyengébb pasik fejére nől az ilyen csaj.Aztán papucs lesz a szerencsétlenekből.
2014. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Azé bmeg, me azokat lehet írányítani, igazi gladiátornak érezheti magát a pasi, amikor elkergeti a tacskót az utcán, meg ilyenek. Neked tetszenek az olyan pasik, akik elesettek, nem tudnak egy bicikli kereket lecserélni? Valszeg nem.

Akkor nekünk miért tetszen az a lány, amelyik megold mindent magától, amelyiknek igazából szüksége sincs a kemény férfi kézre, csak a farkára? De azt is ám csak úgy, hogy legyen ott, a többit meg majd te lerendezed?! Nem azt mondom jó leszel egy körre, de hogy nekem nem kellene hosszú távra olyan csaj, amelyik azt képzeli magáról, hogy ő a tripla X az tuti.

2014. márc. 8. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ezen felül süt le rólad, hogy nagyképö vagy, aki elvan szállva magától, mert ő különleges, igazi belevaló csaj! Pfá

Nagy lópikulát

2014. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Hú, utolsó! Inkább akkor egy életképeteln guminő, nem?
2014. márc. 8. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Mié van életképes guminő is? :O


Most komolyan leír ide 100 sort, abból 10ben fikázza embertársait, a maradék 90ben meg saját magát fényezi.

Szerinted ez milyen ember? :O

2014. márc. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
Szerintem pont ez a magabiztosság az ami visszataszító, legalábbis számomra. Nem arra vagy kiváncsi, hogy másokat miért akarnak hanem arra, hogy téged miért nem és gondolom azt vártad, hogy majd írják, hogy "ó nekem pont ilyen barátnő kéne" és társai.
2014. márc. 8. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!