Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk, nektek mi a véleményetek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A baráti körömben, de másol is egyre jobban azt érzem, hogy az ilyen félős, szerény, "béna" lányok a favoritok! Akik nem csak olyan nőiesen gyengébbek a férfiaknál, hanem már bénának nevezném. Elesettek, nem tudnak megoldani semmit magunktól, mindentől félnek, prűdek!!, unalmas, nyálas lányok...

Ez miért tetszik annyira a fiúknak?

Én sem vagyok az a tipus aki mindent bevállal és durvább a fiúknál is, de ez a másik véglet sem vagyok!! Vezető tipus vagyok, de a barátomnak mindig "alá" tudtam rendelni magam, és szeretem ha ő "vezet", de nem vagyok az a szerencsétlen elesett kislány... feltalálom magam, megoldom a problémáimat, és nem csak a ruháról meg a nyálas lányos témákról tudok beszélni...Szeretek élni, vitorlázok, motorozok, lovagolok, és nem félek kipróbálni dolgokat, nem egy otthon ülős tipus vagyok. Olyan szeretnék lenni, akivel majd a férje el tud menni vitorlázni, vagy síelni egyet, és nem korlátozom semmiben őt, hanem tudunk együtt szórakozni..

A másik ami már idegesitően vicces, hogy a legtöbb lány borzasztó prűd.. Azt nem tudom, hogy csak mondják vagy tényleg azok, de én ebből is a másik véglet vagyok... én szeretem a szexet, és jöhet belőle minnél több, minnél változatosabb helyeken.. (természetesen nem akárkivel)


De amellett hogy kicsit "vadabb" vagyok az átlagos lányonkál, ugyan úgy nőiesen öltözködöm, jókat lehet velem beszélgetni, szórakozni, ugyan úgy érzékeny vagyok, és mások elmondása alapján szép is... csak nem egy otthon ülős, főzőcskézős lány vagyok.


Ez akkora baj? Egyszerűen azt érzem, hogyha több dolgot tudok (pl. sportokban) fiúknál, vagy akár talpra esetebb vagyok egyes esetekben, ezt teljesen elrettenti tőlem őket. Dehát ilyen vagyok... Csak azt nem értem, hogy ezekben a tipikus unalmas lányokban (tisztelet a kivéltlnek), mit lehet annyira szeretni?


2014. márc. 8. 16:14
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Nem érzem a kérdést kiíró hölgyön, hogy el lenne szállva magától, pusztán leírt néhány apró részletet a változatos életéből. Engem biztosan kirángatna a szürke hétköznapjaimból, DE! Bennünk férfiakban van egyfajta büszkeség: egy nő ne tudjon már többet nálunk, ne legyen "okosabb", ne keressen több pénzt, ne legyen befolyásosabb, ne legyen tanultabb, ugyanis rengeteg helyről visszahallani, hogy a dominánsabb nők szeretnek visszaélni az előnyeikkel, és a férfiakat egy idő után teljesen eltiporják, papucssorba kényszerítik. Nem tudnék mit kezdeni egy nálam műveltebb, gazdagabb, tanultabb nővel, nekem nincs arra idegzetem, hogy attól kelljen rettegnem, mikor vág a fejemhez valami lealacsonyítót, megalázót. Ellenben egy visszahúzódó, pipogyábbnak tűnő lányban sokkal nagyobb mértékben tudok megbízni.
2014. márc. 8. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
de azt honnan tudod, hogy prűdek? Én két olyan lányt is ismerek, akik kis szerény és visszafogottnak tűnnek, aztán olyanokat bevállalnak, hogy ihajj :)
2014. márc. 8. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!