Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a jó döntés?

Figyelt kérdés
2 éve megismertem egy férfit. Eleinte minden szép volt, jó volt. Majd kialakult egy se veled-se nélküled kapcsolat. Volt, hogy mindennap együtt voltunk, mint egy boldog pár, de volt, hogy nem találkoztunk. A srác fél tőlem, hogy fiatal vagyok, (9 évvel tőle) és lelépek majd később. Eddig jóban-rosszban ott voltam vele. Majdnem 3 hónapja nagyon megsértett. Csúnyán összeveszünk. Azóta beszéltünk facebookon, és telefon, de eltűnt az életemből. Nem rég megismertem internet egy fiút. Nagyon aranyosnak tűnik. Kitartóan "ostromol", találkozni akar minden áron, és én is vele. Sokat skype-olunk. Megígérte, hogy benne nem fogok csalódni, minden jó lesz stb. Merjek e találkozni vele? Nagyon sokat gondolok a volt barátomra. Este sírok is miatta, hogy mi lenne, ha minden jó lett volna. Ugyanakkor félek, hogy lehet a boldogságot dobom el magam elől, a volt barátom miatt, akivel igáz nem is jártam. Félek attól is, hogy nagyon megszeretem a másik fiút, aki majd elhagy. A két srác még távolról ismerik is egymást. 26/l
2014. márc. 8. 22:47
 1/1 anonim ***** válasza:
Találkozz nyugodtan az újjal. A régi nem is volt az igazi mint írod, akkor miért ne adnál esélyt valami újnak? Ha nem is lesz belőle semmi akkor is megismersz egy új embert. Ne rágódj rajta mit rontottál el ha Ő nem is akarta igazán.
2014. márc. 8. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!