Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mit kellene tennem?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Eleinte távkapcsolatban éltünk a barátommal, december óta összeköltöztünk. Pár napja volt a 4 éves évfordulónk, de már 1 éve lejjebb adott a szerelem, volt egy fontos esemény az életünkben tavaly márciusban, és azóta én mintha nem annyira szeretném őt, vagy sokkal inkább máshogy viszonyulnék hozzá. Ő ezzel teljesen tisztában van, és mindig próbáljuk valamivel érdekesebbé, izgalmasabbá és jobbá tenni a kapcsolatunkat. Több szünetet is tartottunk, és most én ismét felvetettem ezt a dolgot. Vele van az első komoly kapcsolatom, és valami nagyon köt hozzá, de úgy érzem, hogy nem vagyok mellette boldog. Problémánk ez az egy van, hogy nem azt érzem iránta, mint régen, pedig tavaly még a kezemet is megkérte. A képbe pedig a nyáron bekerült az egyik barátja, aki nekem is a legjobb barátom (volt), többször is csókolóztam vele, amikor a párom miatt gyenge pillanataim voltak, és ezt rendszeresen kihasználta. Őszintén szólva nem értem miért hagytam, egy ilyesmi viszony féle egészen december végéig ment vele, de nem feküdtünk le. Mondhatni végleg végeztem vele, viszont mintha ő hiányozna nekem, és őt szeretném, nem a páromat. Tudom, hogy el kellene mondanom neki, de valahogy nem megy, és az sem, hogy szakítsak vele, mert amint írtam valami nagyon köt hozzá.


22/L ; a párom 34 ; a másik férfi 32



2014. febr. 22. 22:09
 1/5 Umaku ***** válasza:
Szar ügy. De itt a párod van rossz helyzetben nem te. Szereted vagy nem? Ö szeret téged mivel megkérte a kezed. Erre te mit csinálsz?! A legjobb haveroddal-haverjával smacizol. Hát gratulálok ;)
2014. febr. 23. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Épp ez az, hogy elmúlt irànta a szerelem, de valami mégis köt hozzà, és nem tudom nélküle elképzelni az életem, ez az a bizonyos megszokàs?
2014. febr. 24. 22:30
 3/5 A kérdező kommentje:
Elìrtam, 2 éve kérte meg a kezem, akkor még dúlt a love és nem voltak problémàk...
2014. febr. 24. 22:40
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát..szégyen vagy...minek mondtal igent ha ugy is megcsalod...
2014. márc. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
látom nem olvastad el rendesen a szöveget.. vagy csak értelmezni nem tudod...
2014. márc. 15. 01:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!