Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Létezik-e így fiú-lány barátsá...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik-e így fiú-lány barátság? Mit tegyek? (lent)

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátom, most már több, mint 1,5 éve. Csak a vezetéknevén szólítjuk egymást, folyamatosan szivatjuk a másikat, és kiszúrunk a másikkal, de nagyon élvezzük mindketten. Ezen kívül tanácsokat adunk a másiknak (bármilyen témában), és igazából mindenről el tudunk beszélgetni egymással.

Van pasim, lassan 1,5 éve (egyszerre ismertem meg őket,de a barátommal régebb óta vagyunk barátok, mint a másik fiúval vagyok együtt). A barátomat nevezzük B-nek, a pasimat Á-nak.

Anyáék mindig azt mondják, hogy B nagyon szeret engem, nem úgy mint barátját, hanem szerelmes belém. De én Á-t mindennél jobban imádom. Néha én is úgy gondoltam, hogy lehet B többet érez, de lebeszéltem róla magam: "Mekkora baromság lenne!"

Mostanra elbizonytalanodtam, de nem csak abban, hogy B vajon mit érez, hanem abban is, hogy vajon én mit érzek B iránt...

El tudnám magam képzelni vele, és már álmodtam olyat is, hogy csókolóztam vele. Néha sokkal több időt vagyok B-vel, mint Á-val és B-vel rengeteget beszélgetek - személyesen is és írott formában is -, van, hogy többet, mint Á-val.

Á gyakran elhanyagol (eddig sosem tette), de B iszonyatosan sokat törődik velem. Igazából mindketten bármit megtennének értem, Á minden nap ezerszer elmondja, hogy mindennél jobban imád. B néha bókol, és mindig mosolyog, vidám és segítőkész. Á egész nap (elmondás szerint) rám gondol, és ő segítőkész, de néha veszekszem vele (az én hibámból)...

Mit tehetnék ilyenkor? Próbáljam elfelejteni B-t? Vagy inkább Á-t dobjam ki, B-ért (de ezt nem tenném szívesen, hiszen imádom Á-t)? Nem tudom...



2014. márc. 8. 16:31
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha nagyon szereted a párodat akkor nem kell dobnod. Lehet, hogy csak azért van benned ez az érzés a barátod iránt, mert ilyen kedves Veled, jól elvagytok és mindent megbeszéltek és többet vagy Vele, mint a pároddal. De ha iránta is érzel valamit akkor Neked kell eldöntened, hogy melyikükkel szeretnéd folytatni a párkapcsolatot. Nekem is volt fiú barátom(csak barát), aki azt mondta, hogy szerinte fiú és lány között soha nem lehet barátság, de ezt csak azért mondta, mert Ő többet érzett irántam. Őszintén szólva én hiszek benne, hogy igenis létezik fiú-lány barátság. Sok sikert! :)
2014. márc. 8. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
milyen igen is létezik?? létezik ez tény csak sok ember nembirja elfogadni vagy mert ez a ritkábbik eset ezért aztmondaj nincs van barátság bőven ...kérdező kérdésedre kérdéssel felenék:TE komolyan egy életeddet erősen befolyásoló kérdésben azt akarod hogy vadidegen emberek melyeknek egy része eléggé szerencsétlen döntsenek??? a javaslat is valamennyire a döntéssel egyenlő fogalom hisz ha mindenki azt mondja hogy tartsd meg a mostanit akkor ugy döntesz hogy megtartod magyarul ez esetben is az ő döntésükre hagyatkoztál Neked kell döntened...
2014. márc. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 haemorgen ***** válasza:

Fiú lány barátság három esetben létezik:

a., kisgyerekkor

b., ha az egyik, vagy mindkét fél foglalt és nincs szex

c., öregkor


Szerintem tartsd meg a párodat, és a barátodra tekints úgy, mint egy tartalék párra, ha az elsővel nem működnének a dolgok, ja és ne próbáld meg mindkettővel egyszerre- már bocs a feltételezésért- mert annál nagyobb lelki sebeket kevés dolog okoz.


De amúgy miért akarnád dobni a párod? Ezt nem értem. Ha dobnád Á-t, B-ért, akkor egyszer jönni fog egy C, meg egy D, meg ha leiszod magad a buliban, lehet, hogy egy E is....


20/F

2014. márc. 8. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem, abszolút nem akarom dobni, mert tényleg nagyon-nagyon szeretem.

Köszönöm a válaszokat! Főleg az elsőnek, igazatok van! :)

2014. márc. 8. 19:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!