Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért olyan nehéz elfogadnia...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért olyan nehéz elfogadnia a lányoknak, hogy nem akarok tőlük komoly kapcsolatot?

Figyelt kérdés
Sok lánnyal ismerkedem, de már az elején általában leszögezem, hogy semmi komolyat nem szeretnék, és ez elég rosszul esik nekik. Ennyire nem elfogadható, hogy csak laza kalandokat keresek? 26/F
2014. márc. 9. 21:23
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Igen Pimbula szívesen cserélnék Veled! :)

Én így is szingli vagyok, hiába akarnak velem sokan összejönni aki nekem kell az nem akar szóval tök mindegy.

2014. márc. 15. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mit kellene tennem vajon, hogy ne a potenciális partnert lássák bennem?? Legyek Betty, a csúnya lány? Akkor talán meghagynak ők is a barát zónában? Legyek nagyképű, flegma, antiszociális? Úgy nem tekintenének partnernek, viszont barátnak se szóval megint nem jó.

Miért van az, hogy csak olyanok látják bennem a nőt akik nálam szóba sem jöhetnek??? Nem magas a mérce, csak egyszerűen nem is találkozom, nem ismerek meg olyat akivel el tudnám képzelni magam. Ha meg mégis akkor annyira rágörcsölök, annyira szeretném, hogy csakazértsem sikerül plusz aki nekem kell az már általában másnak is (pedig nem Adoniszokról van szó, de) tud válogatni, ergo pont nem velem akar majd összejönni. Ha meg mégis sikerülne összejönnünk akkor rövid úton kiderül róla, hogy egy gyenge jellemű, értéktelen majom aki változatos módokon csesz majd át a palánkon. Sajnos nem vagyok annyira fontos senkinek, amennyire nekem fontosak mások így aztán kapom a csalódásokat.

2014. márc. 15. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!