Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Megcsalt, de lehet hogy még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Megcsalt, de lehet hogy még szeret?

Figyelt kérdés
Barátommal 2évig voltam együtt. Nem rég megtudtam hogy van egy kamu facebook-ja már 1 éve. Azon írt lányoknak és találkozóra hívja őket. Olyanokat is akiket ismerek. Összejött egy csajjal ezen a kamu face-en és elment hozzá egy másik városba. Ezt mind akkor tudtam meg mikor épp a csajhoz tartott és telefonba hozzá is vágtam. Nagyon meglepődtem mert nem viselkedett úgy mintha nem szeretne. Sőt. Azóta nem mer a szemem elé kerülni úgyhogy beszélni se tudtam vele erről.
2014. márc. 10. 00:16
 1/9 anonim ***** válasza:

És ezek után te még bízol benne?


Nincs több kérdésem, pont neked való.

2014. márc. 10. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
írtam olyat hogy bízok benne? Nem! Csak annyit kérdeztem hogy szeret e. Soha nem fogadnám vissza!
2014. márc. 10. 00:20
 3/9 anonim ***** válasza:
89%
Ha 2 évig voltatok együtt abból 1 évig lányokkal kavart kétlem, hogy annyira szeretne.
2014. márc. 10. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha ez a szerelem, en nem is tudom, miben elek. Valami isteni ajandekban. Aki megcsal, az nem szeret. Ezt kobe kene vesni.
2014. márc. 10. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Egyértelmű, nem szeret.
2014. márc. 10. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A te esetedben nem mondanám.
2014. márc. 10. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

és hogyan tudtad meg?

hogyan bukott le kamu profilja?

2014. márc. 10. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Persze csak Téged imád azért flörtöl másokkal.. tényleg ennyire ostobák a mai lányok??
2014. márc. 10. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Jajj istenem ne legyél buta! Ha szeretne nem csinálta volna ezeket, ne menj vissza hozzá ha szakítottatok, ha meg nem, akkor dobd ki!
2014. márc. 10. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!