Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan teszik túl magukat a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan teszik túl magukat a lányok egy hosszú kapcsolat után?

Figyelt kérdés
ha vége,akkor miket szoktatok csinálni? én velem pár napja szakított a barátnőm,és nem tudom,hogy szeret e még,vagy mi zajlik benne,nagyon szerettük egymást,ragaszkodtunk a másikhoz,de sok volt a vita,és ez lett belőle.. pénteken elmentem hozzá,hogy személyesen beszéljük meg a dolgokat,mert messzebb lakik tőlem,szomorúságot,és haragot láttam a szemében,mintha engem okolna a történtekért. látszólag lepereg róla az egész,és ezt szóvá is tettem,de azt mondta,hogy ő is szenved legbelül,csak nem akar elgyengülni.
2014. márc. 10. 09:55
 1/8 anonim ***** válasza:
Hagyj neki időt, hogy átgondolja. Ez alapvető, hogy ülepedjenek a dolgok. Utána tisztábban láttok majd. Ezután akár meg is próbálkozhatsz egy vallomással, hogy hiányzik és szeretnéd visszakapni. Ezzel nem veszítesz semmit. Ha ő nem partner akkor szomorú, de el kell felejteni.
2014. márc. 10. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Mindenkinél más, nincs rá módszer. Van aki begubózva sírdogál, más elmegy a barátnőivel bulizni és van aki kutyaharapást szőrivel típus. Ha igazán szeretett és komolyan megrázta a dolog akkor még egy ideig biztosan nem fog továbblépni. Addig van esélyed, hogy visszakapd amíg még érez irántad valamit. De ha túl erőszakos vagy örökre meg is utálhat szóval csak kedvesen és szeretettel közeledj.
2014. márc. 10. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
nagyon furán viselkedett pénteken. mondta,hogy felesleges volt elmennem,mert vége. erre én idegesen ott hagytam,erre utánam jött futva.. tegnap meg leírtam a gondolataimat érzéseimet. és az volt a válasza,hogy sajnálja,hogy így alakult,de úgy érzi nem gondolja meg magát. és ne haragudjak rá,hogy megbántott.. lett egy srác ismerőse facen új. és egyből írt,hogy ő csak a munkatársa ne legyek féltékeny,de ha vége,akk minek számol be erről nekem? én nem is tettem ezt szóvá neki,mégis ő írt.
2014. márc. 10. 10:02
 4/8 kolosszus22 ***** válasza:
Bármit is állít, hogy erősnek tüntesse fel magát, a reakcióiból egyértelmű, hogy nem vagy neki közömbös. Van egy sanda gyanúm, hogy ez a jó öreg női trükk: szakítással vett rá, hogy magadba szállj és elgondolkodj a dolgokon és komolyan változtass ha akarsz tőle valamit még később.
2014. márc. 10. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs még minden veszve okosan kell csinálni jókor és jókat lépni úgy van még esély visszaszerezheted. De teljesen kétesélyes. Ha megismer valaki mást aki érdekelni fogja akkor nem sok esélyed marad :(

Maradj vele jóban szerintem és bizonyíts. Legyél olyan iránta, mint az elején a randijaitok időszakában. Lehet, hogy csak az hiányzik neki. Ha úgy sem akkor felejtős, a az érzéseket kierőszakolni nem lehet. Egyet ne tegyél ne könyörögj a méltóságod maradjon meg. Mondd meg, hogy vársz rá hátha meggondolja magát de nem így lesz nagyon sajnálod de elengeded, hogy boldog lehessen mással.

2014. márc. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
* de, ha nem így lesz
2014. márc. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon nehez elfogadni azt ha szeretunk valakit es valami miatt elveszitjuk. Az a penteki utanad futas en ugy gondolom azert volt mert megijedt attol h vege van koztetek es elveszitett. Sajnos ilyen van. Hirtelen tortent es fel h lehet h magara magad, egyedul lesz vagy attol fel h nem kell majd senkinek. Ha szeretunk valakit barmit megtennenk erte, ha kell megis alazkodunk. Nem szabad, mert akkor rogton tudja h iranyithat. Erosnek kell lenned. Es ha ot megkaptad, miert ne kaphatnal meg mast? Okkal lett vege, ha sok a vita csak egymast teszitek tonkre. Bar enis ilyen voltam. Rohantam a lany utan es probaltam neki egyfolytaba bizonyitani. Sikerult. Vissza kaptam. De milyen aron... :/ lenezett iranyitott es sokszor a semminek nezzett. Ha igazan szereted es kell harcolj, de ne keszulj ki tole.
2014. márc. 10. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
ő nem ilyen típusú lány,legalábbis nem annak ismertem meg. csendes egyszerű. nagyon nehéz ez az időszak,mert még senkit nem szerettem ennyire,mint őt,elmondtam neki,hogy fontos,és elengedem hogy járja a saját útját. szeretem,és vigyázzon magára,ez volt az utolsó üzenetem neki. annyit írt erre,hogy szia. egyik pillanatban bele törődök,utána meg úgy érzem élni sincs kedvem,én nem vagyok egy romantikus alkat,de őt nagyon megszerettem,24 vagyok,de ő az első lány akit a családomnak is bemutattam. nagyon ragaszkodok hozzá,csak miatta voltam boldog,még az egyszerű dolgoknak is miatta örültem csak.
2014. márc. 10. 14:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!