Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm behülyült a tévében...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm behülyült a tévében látott meg barátnőktől hallott luxustól. Miért nem elégedik meg azzal amink van (az is nagy nehézségek árán)?

Figyelt kérdés

Huszas éveinkben vagyunk, több éve együtt. Minden évben elmegyünk nyaralni (legtöbbször Balaton vagy valahol itthon). Idén kitaláltam és megleptem egy horvátországi 5 napos kirándulással. Örült is neki, de egy apró veszekedés során a fejemhez vágta hogy én kiszúrom a szemét néhány nap Hovátországgal, amikor az összes barátnője Thaiföldre meg egzotikus országokba megy nyaralni, bejárják a világot.


Soha nem volt ilyen, amióta megszületett a legjobb barátnője gyereke azóta csinálja ezt.


Én úgy gondolom hogy egyáltalán nem elvárás vagy alap dolog hogy valaki manapság egyáltalán nyaralni jár. Biztos vannak olyan körök, de mi nem vagyunk benne. Erőmön feletett két állásban dolgozom, ő is épphogy megtarthatta az állását. A párom barátnői is nem régi ismeretségek és ők is nemrégi kerültek ilyen "helyzetbe" tehetősebb emberek által.


Úgy érzem hogy sehogy nem tudok már neki megfelelni csak ha megnyerem a lottó ötöst és évi 3 egzotikus 2 hetes nyaralásra viszem.


Miért csinálja ezt? Behülyítette az "álvalóság"! Teljesen elhiszi már ami tévében is megy, hogy mindenki luxuséletet él, nyaralgat, bulizgat, senkinek nincsenek problémái. Nézi ezt az Éjjel-Nappal Budapestet meg mindenféle hülye adást és valahogy átvette azt az életérzést és úgy érzi hogy most ő kimarad valamiből a fiatalsága ellenére. Pedig a valóság nem abból áll hogy bulizunk, szórjuk a pénzt meg nyaralunk..... Mit tegyek?



2014. márc. 11. 09:43
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem tehesz semmit, esélyes, hogy keres magának egy gazdag palit és lelép.
2014. márc. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
100%
Megdöbbenve olvastam végig amit írtál. Egyáltalán nem alap amit ő elvár tőled. Miért tőled várja? Keresse meg ő az árát ha annyira nyaralni akar, én ezt válaszoltam volna. Nem értem, hogy sok nő ha összeköltözik a párjával miért nézi őket utána bankautomatának? Sajnállak, mert te pedig saját magadat rágod emiatt. Éjjel Nappal Bp? Buta korlátolt emberek műsora. Én nem voltam...5 éve nyaralni egy Horvátország 5nap? Soha nem voltam még, nagy élmény lenne. Szánalmas a barátnőd, megvetem az ilyen nőket mint ő. Mi az, hogy a fejedhez vágja? Kifizeti talán az egzotikus nyaralás felét? Vagy esetleg az egészet, ha már az ő kínja ez?? Hogyan lehet ezt elfogadni? Nem kéne magadra venni...Neki kéne szégyellnie magát. És nőként írom ezt
2014. márc. 11. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
Én úgy vágnám ki, hogy a lába nem érné a földet. Nem éri meg időt, energiát és pénzt pazarolni egy ilyen lotyóra.
2014. márc. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
9%
nézz csak körül és meglátod, hogy te vagy a kivétel, és nem ők a normálatlanok
2014. márc. 11. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Sajnallak, komolyan.

Pont az ilyenek miatt alakul ki a pasikban, hogy az összes nő csak pénzéhes r1banc, és csak arra jók, hogy megba$$zák őket.

És ilyenkor az szív, aki nem ilyen.

Én pl sose erre mentem.

Nem várok el semmi ilyet senkitől.

Jó, nem is tartanék el egy pasit, ha lenne miből, akkor se, de nem tudnék ilyen lenni. Én a barátnőd helyében örülnék annak, ami van, másnak még ez sincs...

Nem tudom az ilyet megérteni, soha nem is fogom.

25N

2014. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
95%

Egyesnél az igazság.

Le kéne ülnötök beszélgetni, hogy mégis mit vár tőled?

Úgy fest neki ezek az igényei, és ha ezeket nem tudja alább adni, vagy nem tudja hogyan érhetné el, akkor nincs miről beszélni. Kukázd a csajt, hadd keressen egy 40-es gazdag faszit, te meg egy normális barátnőt, akit nem a pénz, a külsőségek érdekelnek, hanem TE.

2014. márc. 11. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
91%
Mennyit keres a barátnőd, hogy ilyen igényei vannak? Ne mások nyakán akarjon élősködni, teremtse meg a feltételeket! Mondd meg neki, hogy fizessen be ő benneteket egy útra a saját keresetéből!
2014. márc. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
91%
rakd ki. meghülyült
2014. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Huszas éveitekben van munkahelyetek, gondolom együtt éltek szülőktől külön és még nyaralni is eljártok minden évben.

Nem azt mondom, hogy gondolkodjatok prolisan ,,lehtene ennél rosszabb is" alapon, de nekem volt egy 4 éves kapcsolatom (22 vagyok) és minden nyaralást, hobbit meg ilyesmit közösen teremtettünk elő a barátnőmmel és fel se merült, hogy csak én fizessek bármit is. Az meg pláne nem, hogy az elkényeztetett barátnőihez hasonlítgassa magát.

2014. márc. 11. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, szóval annyit akartam mondani ezzel, hogy jobban tenné, ha megbecsülné azt, amitek van és téged is...
2014. márc. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!