Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Fiúk ti rá hajtanátok olyan...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk ti rá hajtanátok olyan lányra akinek van barátja? Illetve lányok ti mit szóltok ehhez?

Figyelt kérdés

Tehát lányok: ha rátok hajt valaki (nem, nem traktorral) és nektek barátotok van akkor mit csináltok?


Ez a másik szemszögből meg teljesen más mert ugye ha nekem lenne barátnőm és valaki rámászna szerintem én el kezdeném nyomkodni az ÖL gombot


valami vélemény?


:D


2014. márc. 11. 18:50
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
16%
Amíg nincs gyereke a csávótól, addig miért is ne hajtanék rá??? Igen ráhajtok, és majd ő eldönti hogy ellen akar-e állni nekem vagy sem. Tudod az a legjobb az egészben, hogyha meg is csalja a csávóját velem, nekem nem lesz bűntudatom. Hogy miért? Mert az ő döntése volt hogy szétteszi a lábát.:) Csak egy jól belőtt séró, stílusos öltözködés, néhány kedves szó, és már ott is van az ember a bugyitoknál.:) Lányok, én így szeretlek titeket.:P
2014. márc. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Soha.

nem férfi az aki ilyet tesz.

2014. márc. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
talán nő? :D nem házas emberekről beszélünk
2014. márc. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
11. Ha pedig mégis visszautasít téged jön a hiszti, hogy minden nő egyforma, játszanak a férfiakkal bla bla. Ugye? Ritkán hallani ilyen esetben egy férfitól, hogy "legalább megpróbáltam." Előfordulnak normális nők, de ha visszautasítanak, már nem az a szemetekben. És mielőtt csúnyán néznétek az írásom : Tisztelet a kivételnek! Mert VANNAK még igazi férfiak.
2014. márc. 11. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Van párom,így ha egy fiú részéről olyan közeledést érzek,ami már félreérthető és egyáltalán nem baráti,akkor rögtön leállitom és mondom hogy foglalt vagyok,legyen szíves ezt befejezni. Ha ezek után folytatja, hogy tudja, hogy van valakim, akkor lehet akármilyen jóképű, jó arc, undorodni fogok tőle, hogy ennyi gerinc nincs benne, hogy tiszteletben tartsa a kérésem és semmibe nézzen.
2014. márc. 14. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!