Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tudtok tanácsot adni nekem?

Figyelt kérdés
Elég bonyolult a helyzet amibe benne vagyok. Ezt főleg magamnak köszönhetem. Tudni kell hogy tapasztalatlan vagyok. Talán ezért is mentem bele a férfival... Egy helyen dolgozok vele, egy irodában. Igazából közöttünk van egy kölcsönös vonzalom, de részéről csak ennyi az egész. Nekem már több. Érzek is iránta, mivel több történt kettőnk között mint munkatársak között lenni szokás. Ő volt a kezdeményező én pedig hagytam hogy közelebb kerüljön hozzám. Óriási hiba volt hogy mindezt engedtem, mert most pocsékul érzem magam. Ő hideg és távolságtartó most már velem. Azt mondja azért mert jót akar nekem. Nem akar megbántani. De már késő. Tudom Én vagyok a hibás hiszen hagytam, de most az lenne a kérdésem hogyan tudok ebből a helyzetből kikecmeregni?
2014. márc. 12. 20:33
 1/2 anonim ***** válasza:
Ennél egy kicsit konkrétabban kéne leírni. Mi is történt pontosan? Lefeküdtetek? Mikor változott meg a hozzáállása?
2014. márc. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Nem feküdtünk le egymással. Szerencsére, bár ha rajtam múlott volna.... A férfinak tudni kell van párja aki külföldön dolgozik. Szereti is a nőt. Bennem csak egy kis izgalmat lát addig amíg haza nem jön a párja. Körülbelül eddig kellenék neki, de mivel még nem voltam férfival így nem akar megbántani. Valahol ezt meg is értem csak az a nagy baj hogy nem tudom őt elkerülni és hát ő most úgy kezdett el ellenem védekezni hogy hideg amennyire csak lehet. Ez nagyon bánt engem. Tudom velem van a baj. Elkerülni nem tudom. Mi lesz így velem hogy együtt kell dolgoznunk? Hogy fogom túltenni magam rajta? Ebben kérek tanácsot. Vagy menjek el pszichológushoz? Tudni kell hogy kevés az önbizalmam, nagyon. Szinte nincs is. Lehet ezért visel meg a visszautasítása. Egyébként nem nyomulok rá. Nem teszek megjegyzéseket neki. Csöndbe tűrök, de úgy érzem hogy nem bírom ezt így sokáig. Szeretnék vele erről beszélni, de félek hogy nem akar erről még tárgyalni sem. Szerinted mi tévő legyek?
2014. márc. 12. 20:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!