Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan szakítsak egy rendes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan szakítsak egy rendes sráccal?

Figyelt kérdés
Kiderült tegnap az intelligens, aranyos, kedves barátomról, akivel három hete vagyunk együtt, hogy 8 cm-es a pénisze. Gondoltam feldobom egy kicsit az estét, de magam is meglepődtem, amikor ezt találtam a nadrágjában. Biztos vagyok benne, hogy teljesen fel volt izgulva, hiszen fél órán keresztül szórakoztattam, éreztem, hogy élvezi. Nekem viszont később ez a méret más célokra tudom, hogy nem lesz alkalmas. De hogyan közöljem vele, hogy vége, amikor egyébként emberileg minden rendben van közöttünk? Az ember lánya csak nem mondja meg a pasijának, hogy azért dobja ki, mert ilyen kis szerszámmal lett megáldva... nem szeretném kínos helyzetbe hozni őt, de nem tudom ezt így tovább folytatni.
2014. márc. 13. 19:47
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Az enyém biztos elég lenne neked!
2014. márc. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Vonalzóval álltál neki? :)

Miért lenne baj, hogy ekkora, ha kőkemény neki? A hüvelyed hossza sem sokkal több alapból (max amennyit tágul). Olyan pózokat kell keresni, ahol jó mélyen beléd hatolhat: pl kutya póz, vagy misszionárius, de nyakába felrakva a lábaidat. Ne b assza már meg, hogy e miatt kivágnád ha amúgy minden oké.

2014. márc. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
Egyébként elég erőszakos volt tegnap este. De az nem is lenne baj, hogy kicsi, de vastag sem volt. Tudom, hogy egy nőnek fontos a lelki kapcsolat, és a testi hiányosságokat könnyebben elviseli, de ez már az a kategória, ami teljesen kiábrándító és elszomorító. Nyilván én sem örülök a helyzetnek, és tudom, hogy a srác sem tehet róla, de ezzel sajnos nem tudok mit kezdeni. Csak az okot nem tudom kitalálni, mit mondjak neki. Köszönöm az eddigi segítségeket.
2014. márc. 13. 20:33
 14/18 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ezért még ne dobd ki, ha egyébkén minden rendben megy. Akkor maximum játszik az ujjaival és a nyelvével, és máris ki lesz kompenzálva a mérete. Legyetek már kicsit kreatívabbak! 24/F
2014. márc. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
És milyen érzés lenne, ha neked nem lenne melled és amiatt dobna ki mert számára túl kicsi a te melled?
2014. márc. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Nyilván van elég fantáziánk, de ennyi idősen már nem 3 hónapos kapcsolatot keresek, ahol elég, ha orálisan kielégítenek. Mostmár csak kerülgetem a forró kását. Köszönöm mindenkinek, aki hozzászólt a témához.
2014. márc. 13. 21:28
 17/18 anonim ***** válasza:
Szerintem mondd azt neki, hogy nem érdemled meg őt, mivel te csak a külsőségekre mész, semmi más nem érdekel, ő pedig egy rendes, normális srác! Ezzel két legyet ütsz egy csapásra: tudtára adod, hogy nálad sokkal jobbat érdemel és nem is hazudsz, mivel ez az igazság!
2014. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Rendben, tedd amit csak szeretnél. Viszont egyet ígérj meg: ha majd találsz egy nagy szerszámú, de belül borzalmas embert, légyszi ne ide gyere sírni, ríni hogy minden férfi paraszt! Köszi! 24/F
2014. márc. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!