Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Beteges féltékenység, önbizalo...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beteges féltékenység, önbizalomhiány?

Figyelt kérdés
barátommal lassan 1 éve vagyunk együtt, és már pár hónap után kezdtem ezeket a féltékenységi jeleneteket. egyszerűen ha megyünk valahova, vagy emberek között vagyunk, és meglátok egy szép lányt, annyira ideges leszek, meg szomorú, hogy elkezdek vele veszekedni hogy biztos bámulta, sőt sokszor látom hogy tényleg bámulja,de tagadja utána.Tudom, hogy ez természetes és nincs olyan aki ne nézné meg, de akkor is.. idegbeteg leszek már a gondolattól is. Mi bajom lehet? Már tv-t se tudok nézni vele, mert ha egy szép lány van a műsorba el kell kapcsolni különben órákig szar kedvem lesz. Ennyire nem lenne önbizalmam? Érdekes amikor mással voltam, soha nem voltam ennyire féltékeny..talán a mostani barátom ad rá okot?
2014. márc. 14. 11:11
 1/3 anonim ***** válasza:

Igen, ez a fajta féltékenykedés az önbizalomhiány miatt van...

Amúgy meg kíváncsi lennék milyen vagy kívül és belül(viszonylag hamar ki tudom deríteni, jogos-e az az önbizalomhiány).

2014. márc. 14. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ezzel én is pont így vagyok. Mintha én írtam volna.. :-(
2014. márc. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Basszus..... mint a barátnőm. Beszéltem már Vele erről, hogy miért is csinálja, de nem tudta megválaszolni. Ha a strandon lát egy szebb mellet vagy feneket a sajátjánál, akkor teljesen bekattan és agresszív lesz.

Nagyon nehéz ezzel együtt élni a párodnak, ha nem tudsz rajta változtatni akkor el fogod veszíteni!!!

A baj forrása egyrészt az önbecsülésed, másrészt lehet a barátod viselkedése is, de az utóbbi nem biztos. Azt kell, hogy megértsed, hogy párt nem kizárólag külsőségek alapján választunk hanem sokkal inkább a belső értékek miatt, és Neked pont ezekre kell jobban figyelned mint arra hogy mekkora a feneked vagy a cicid!!! Túlértékeled a külsőségeket jelentőségét! Ezt most kell magadban helyretenned mert idő múlásával ez csak rosszabb lesz!!!

2014. márc. 14. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!