Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogy lehetne így párkapcsolato...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehetne így párkapcsolatom ebben a helyzetben? 18/L

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy elég szegényesen élünk, van egy pici szobám ugyan, de az is olyan, amilyen. Ráadásul 5-en lakunk itthon,tesóm is és mamám is, a szobám ráadásul átjáró részben, nem érzem privátnak, ahol nyugodtan lehetnék, pedig néha jó lenne. Plusz van mikor zűrös a helyzet itthon, mikor pl veszekednek anyuék.

Ezzel csak azt akarom leírni, hogy nem merek, és nem is szeretnék így elhívni hozzánk senkit, még a barátaimat sem nagyon szoktam, inkább náluk talizunk. Viszont nem tudom mit tegyek, ha esetleg úgy alakulna a dolog, h komolyabban megismerkedek valakivel. Szóval hogy nálunk nem tudnánk nyugodtan lenni a fenti okok miatt, nem is hívnák haza senkit szívesen. Hogy lehetne megoldani a helyzetet? Mert az furán veszi ki magát nem, ha sosem lennénk nálunk?


2009. dec. 14. 21:27
 1/4 anonim ***** válasza:
Ha egy pasival komolyabbra fordul majd akkor leszel leginkább leleményes. Pár órára is fel lehet vinni. Majd alakul. Ezen ne aggódj.
2009. dec. 14. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
megértelek, bár nekem már valamivel jobbra fordult a sorsom. az én barátnőm megértette, h ez nekem ciki meg ilyenek és azért nálunk van (volt) lehetőség lenni. szóval vagy tapasztalat miatt elfogadja a barátod, vagy nekik jobban megy és akkor nála lesztek, nem fogja érdekelni, vagy egy nagy segg.
2009. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Apollo93 ***** válasza:
Ha tényleg komolyra fordulna a dolog, akkor már nem kéne aggódnod, ugyanis nem azzal fog törődni. Csak Veled:)
2009. dec. 14. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hozzá kell menni azt kész. Meg fogja érteni.
2009. dec. 14. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!