Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Barátom nem akar már annyit...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátom nem akar már annyit velem lenni, szerintetek?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy másfél éve vagyunk együtt, és mindketten ugyanoda járunk suliba, így minden nap találkozunk a buszon, hétvégente együtt alszunk, + hétköznap is egy napot együtt aludtunk. Már sokszor felhozta azt, hogy túl sokat vagyunk együtt, ezért hétköznap már nem megyek, de az a baj hogy a közös buszozást sehogy se tudjuk elkerülni. De neki még az is sok, ha egész hétvégén együtt vagyunk, nem azért mert menne bulizni/haverozni, hanem mert játszana. Neki elég lenne egy péntek este.. Nekem ez nagyon rosszul esik, mert úgy gondolom, hogyha szeretsz valakit, akkor minél többet vele akarsz lenni/szereted ha veled van, és engem nem zavarna a mindennapi találkozás sem. De az a baj, hogy ez miatt meg sokat veszekszünk, és sokszor mondja is h jöjjek meg hoz ágyba reggelit, facen is mindig ír, meg képes csomót költeni rám pedig egyáltalán nem én kérem, de akkor ezek ellenére miért mondja hogy sok vagyok neki? Én szeretem meg azt mondja ő is engem, de ez így nem jó, azt akarom hogy olyan legyen mint az elején. Vélemények?
2014. márc. 15. 20:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

mert már nem szeret, arra jó vagy még neki, hogy kiélje a vágyait, csak nem meri megmondani, hogy elég ennyi volt.

több mint 5 éve vagyok együtt barátnőmmel, de nekem a heti 3, 4 tali is kevés....

2014. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Játékfüggő.
2014. márc. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Ne találkozz vele többet, dugja a gépét akkor
2014. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Valaki más farkalja már.
2014. márc. 15. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
De erre azt mondja, hogy másfél éve minden egyes hétvégén együtt vagyunk, és szeretne néha 1 napot hogy pihenhessen.. Nekem akkor is rosszul esik, de lehet h tényleg neki van igaza?
2014. márc. 15. 20:38
 6/11 anonim ***** válasza:
Valahogy nem tudom sajnálni, én örülnék ha egyáltalán érdekelne egy lányt, hogy létezem
2014. márc. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Megcsalni nem csal meg, abban teljesen biztos vagyok, meg nem is a játékon van annyira a hangsúly mert mindenkinek jár a szórakozás, de most ha pénteken jövök vasárnap reggel megyek, az utána lévő idő nem elég? Vagy most tényleg én akaszkodok rá?
2014. márc. 15. 20:42
 8/11 anonim ***** válasza:
Tedd azt amit kér, sőt lehet az lenne a legjobb ha nem is keresnéd.. ha akar valamit keresni fog
2014. márc. 15. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem attól még szerethet, ha szüksége van egyedüllétre is. Nem mindenki egyforma, Te meg lehet túlságosan ragaszkodó vagy és megfojtotd a szereteteddel.
2014. márc. 15. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

"De erre azt mondja, hogy másfél éve minden egyes hétvégén együtt vagyunk, és szeretne néha 1 napot hogy pihenhessen.. "


Mi az hogy pihenhessen?? Nem pont annak kéne lennie a pihenésnek, hogy veled van? Elég fura felfogása van a barátodnak.

2014. márc. 15. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!