Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért tárolja a pasim az ex...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért tárolja a pasim az ex barátnőjéről készült meztelen képeket?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy készültek erről a lányról meztelen képek és kérdeztem a barátomat hogy ez igaz e. Mondta h igen, meg is vannak neki, megmutatta majd visszarakta az albumba.. Miért nem dobja ki?? Ma elviszem és én kidobom őket.. Szerintetek jóötlet? Eléggé idegesít:/:(
2014. márc. 16. 09:32
1 2
 11/19 A kérdező kommentje:
Az utolso elottinek igaza van:( en is akarmikor kidobnam az osszes cccot amit a vot barataimtol kaptam mert nem fuz hozza semmi erzelem es ha azt kerne a jelenlegi parom megszabadulnek tole.. Nemcsak a kepektol hanem a poloktol, nyAklancoktol mindentol.. De nekik meg egy kozos albumuk is van ami televan a kepeikkel
2014. márc. 16. 09:49
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
Mondd már meg, miféle nehézséget okozna az neked, hogy mindezeket neki elmondd?
2014. márc. 16. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Az hogy felek attol h hoy reagalna
2014. márc. 16. 09:58
 14/19 anonim ***** válasza:
72%

Most egy kicsit seggbe rúgnám a férfi társaimat.

ugyanis az, hogy "te nem vagy férfi" és hasonló kifogások elég gyengék.

Ha van egy párod akkor az előző dolgait vagy ki kell dobni vagy lezárva tárolni valahol ha nagyon jó volt a kapcsolat vele.

Én a kidobást választottam.

2014. márc. 16. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

"Az hogy felek attol h hoy reagalna"


Beszélni vele félsz erről, de a háta mögött kidobnád az emlékeit... Gratulálok! Készülj fel egy óriási balhéra, ha meg mered tenni! Az sincs kizárva, hogy rólad is már csak fényképei lesznek hamarosan, max. a változatosság kedvéért felöltözötten.

2014. márc. 16. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
40%
67 %, a helyedben én vigyáznék azokkal a fenékbebillentésekkel. A barátja megbízott benne, azért mutatta meg neki a képeket, erre ő meg ki akarná dobni a háta mögött. Ez teljesen rendben van?! Ha nem tetszik neki, akkor mondja meg a fickójának személyesen, ne itt a háta mögött ügyködjön!
2014. márc. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Igazábol csak arra vagyok kívancsi h keresi e majd oket mert ha igen az aztjelenti h nezegette volna
2014. márc. 16. 11:20
 18/19 anonim ***** válasza:
57%

Dobasd ki vele a képeket. ha nem dobja ki, te dobd őt. Persze, emlék, előző hozzászólók, ilyet mesét ne próbáljatok megetetni a kérdezővel. Én is férfi vagyok, nem fog poénból csak úgy ilyen emlékeket tárolni.

Egy normális kapcsolatban ilyesminek nincs helye!

2014. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
Leírod, kérlek, röviden, mi lett végül?
2017. jún. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!