Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Lányok ti elfogadjátok ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok ti elfogadjátok ha a barátotok nélkületek bulizik?

Figyelt kérdés

Véletlenül tudtam meg ,hogy mit fog csinálni a hétvégén. Pontosabban discoba is fog menni. És azt is tudom,hogy engem nem fog meghívni,de más lányt se akar hívni. A barátaival lesz gondolom,csak nem vagyol tisztába vele,hogy milyen is egy disco,mert még sose voltam. Lehet nem kéne féltékenykednem

De ...:/ az is zavar,hogy úgyse fogja elmindani



2014. márc. 17. 20:10
1 2
 11/12 A kérdező kommentje:
Max akkor "fogom megtudni" ha részegen beállit hozzánk hajnalba,(volt rá példa)mert nem lesz hol aludnia,másik városban lakik. Ha eddig nem mondta el, akkor ...úgy se meséli el ezekután se.
2014. márc. 17. 20:51
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Elárulod, mit akarsz elérni azzal, hogy itt puffogsz? Segíteni a hisztizéseden nem tudunk, és szerintem nem is akarunk. Üljetek le és beszéljétek meg a problémáitokat, ne itt hőbörögj idegeneknek.
2014. márc. 18. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!