Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek, nem tudom elviselni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, nem tudom elviselni?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

A barátnőm a volt pasijával irogat aki állandóan sírja visszafelé magát...és ez nekem nagyon szarul esik..de már azon kiakad hogy ne érdekeljen engem hogy mit beszélnek engem szeret és soha nem menne vissza hozzá...hogy tudassam vele hogy ez engem nagyon zavar?



2014. márc. 17. 21:11
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
de én ezt hogy mondjam meg neki? mert akkr meg rám akad ki hogy még mindig ezen vacilálok...
2014. márc. 17. 21:36
 12/18 anonim ***** válasza:

Ha akarja mindenhonnan le tudja tiltani es egy ido utan nincs mar hogy keresse.

Egyszeruen mond el neki, hogy neha eszedbe jut es zavar. Ha szakitottak es nem akar mar tole semmit akkor nincs minek irogatni sem.

2014. márc. 17. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
aranyos vagy hogy segítesz nagyon. jól esik,ma is egész nap ír vele...és én meg már annyi szart vettem be mert ideges is vagyok,a fejem is fáj miatta,de észre se veszi rajtam hogy vergődök mert skypen beszélünk szinte egész nap.de amikor egyszerrámírt egy csaj akkor őegyből ráírt és lehordta mindennek...de ha én aztmondom neki hogy elküldöm a halálba.: nehogy rámerj irni.....nem bírom lelkileg ezt már..de szeretem és nem tudom elhagyni
2014. márc. 17. 21:50
 14/18 anonim ***** válasza:

Nekem is van 1-2 olyan exem akivel neha beszelek. Amugy az is beteges kicsit amit te csinalsz. Volt egy baratom, aki ennyire ki tudott keszulni es olyankor elvesztette minden onuralmat. Vigyazz, mert ez csak eltaszitja s most nem azert mondom ,hogy ot vedjem.

Szerintem kerdezz ra egyszer hatarozottan, hogy mi a helyzet s ha azt mondja, hogy veled akar lenni, akkor fogadd el ezt valaszkent. Ha sokat parazol a teman s allandoan felhozod, vagy allandoan feltekenykedsz az csak eltaszitja toled.

2014. márc. 17. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:
De ti gondolkoztok? Hogy ez nekünk mennyire szar? nem lehetne megfogni és elfelejteni mert a párodnak ez rohadt szarul esik? megéri vele beszélni és őt szomorúvá válni?...
2014. márc. 17. 21:58
 16/18 anonim ***** válasza:
Mond meg a csajnak, hogy nem akarod, hogy enyit beszéljen vele. És nem az a baj, hogy beszél vele csak már túlzás... Különben koppani fogsz... Sajnos tapasztalat. Amikor egy nő ilyet csinál ott mindig van valami érzelem. A saját érdekedben ülj le vele beszélni.
2014. márc. 17. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

De ne igy allj mar hozza, "hogy de ti gondolkoztok"

Igen, gondolkozok. Akikkel en joban vagyok azokkal havonta 1-2szer dumalok, kivel mizu ilyesmi. Mondom, ha igy allsz hozza, kovetelozol azzal csak eltaszitod magadtol. A dolgokat meg lehet normalisan es higgadtan is beszelni.

2014. márc. 17. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 Roronoa Zoro válasza:
Szerintem pofan kene vagni mind2ot.... Az mindig bejon
2014. ápr. 12. 04:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!