Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőm nem tudja elviselni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőm nem tudja elviselni az én testvérem (és párját), én pedig az övét. De szeretnének mindannyian közös programot. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A helyzet a következő sajnos a párkapcsolatomban volt egy 2 hónapos törés. Mi lassan 2 éve vagyunk együtt. Viszont csak kettesben tudunk vita,veszekedés nélkül meglenni. Van számos olyan dolog amivel a barátnőm illetve a hugomnak vannak más-más meglátásai. Ami szintén azonos az Ő testvérével. Pofátlan mód eljönnének velünk moziba ( HÍVÁS NÉlKÜL), valetin napkor az állatkertbe miközbe már rég lebeszéltük,hogy ez a nap csak kettőnkről szól. Persze ha kifejezem a nem tetszésem meg, " drágám nem úgy volt hogy kettesbe leszünk " mondat után barátnőmnél robban a bomba, mivel milyen bunkó vagyok a testvérével.....mi a ----------- kellene tennem?

Számos ilyen program volt,hogy arról volt szó kettesbe megyünk aztán bepofátlankodtak... ők nem mennek sehova,elég röghöz kötöttek én-mi - mászkálósak voltunk,vagyunk... de nem érzem hogy kellenek oda.. az én hugomékat pedig ő nem tudja elviselni, csak annyi a különbség hogy ők sem keresik a 2-2 "dupla randi " lehetőséget, és nem törekszenek mindenbe beleszólni, beleavatkozni..


pls heLp, megőrülök



2014. febr. 5. 23:55
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Hány évesek vagytok, 15-16?

Kérlek, mondd, hogy igen...

2014. febr. 6. 01:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Minek kell nekik szólni egyáltalán hogy mentek valahova?
2014. febr. 6. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nem lehet,hogy a barátnőd hívja mindig őket?
2014. febr. 6. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
22 évesek vagyunk, nem nem hivja mindig őket.ők piócáznak.
2014. febr. 6. 16:11
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem hívja őket, de akkor honnan tudják, hogy menetek bárhová? Valaki mégiscsak elmondja nekik?
2014. febr. 6. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!