Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miért utálja mindenki ma este...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért utálja mindenki ma este a nőket? :D Ennek mi értelme? Ennyire megkeseredettek lennének szegény fiúk?

Figyelt kérdés
2014. márc. 19. 21:13
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Olyan is szokott lenni. Amúgy meg sok mostani "nő" hozzáállásán igenis el lehet keseredni, és ettől még nem lesz nőgyűlölő senki.
2014. márc. 19. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Lehet én nem veszem észre de jóval kevesebb olyan kérdést látok, férfi szidós kérdést látok, mint női verzióban."


- Akkor eléggé szelektív olvasod a kérdéseket.

2014. márc. 19. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
9%
mert megérdemlik
2014. márc. 19. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Nem tudom, de durva! :D

Mondjuk én sem vagyok egy Casanova, de azért nem rinyálok egész nap. Sőt, én hajtom a nőket, csak ők gyorsabban futnak. :D:D:D

2014. márc. 19. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Sokszor átvették,kihasználták,visszaéltek a bizalommal a nők.Megis imádom Őket,uncsi lenne,ha nem lennetek.Ezert csak azokat nem szeretem,akik okot adtak rá.Aki meg mindet egy kalap alá veszi őket,verje maganak,vagy legyen meleg.Nem kell Velük foglalkozni,Hadd nyavajogjanak.
2014. márc. 19. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!